Forn de soldadura Reflow
NeoDen IN12forn de soldadura de reflux

Funció
1. El disseny únic del mòdul de calefacció té les característiques d'una alta precisió de control de temperatura, distribució uniforme de la temperatura a la zona de compensació tèrmica, alta eficiència de compensació tèrmica i baix consum d'energia.
2. La corba de temperatura de soldadura de PCB es pot mostrar en funció de la mesura en temps real.
3. La zona de refrigeració amb un disseny d'aire de circulació independent aïlla completament la influència de l'entorn extern sobre les cambres de temperatura internes.
4. Dispositiu de guia de PCB de disseny exclusiu per realitzar la connexió directa entre la cadena de malla i el transportador.
Especificació
| Nom del producte | Forn de soldadura NeoDen IN12 |
| Model | NeoDen IN12 |
| Quantitat de zona de calefacció | Superior6 / Baix6 |
| Ventilador de refrigeració | Superior4 |
| Velocitat del transportador | 50 ~ 600 mm / min |
| Rang de temperatura | Temperatura ambient ~ 300 ℃ |
| Precisió de la temperatura | 1℃ |
| Desviació de temperatura del PCB | ±2℃ |
| Alçada màxima de soldadura (mm) | 35 mm (inclou gruix de PCB) |
| Amplada màxima de soldadura (amplada del PCB) | 350 mm |
| Cambra de procés de longitud | 1354 mm |
| Subministrament elèctric | CA 220v / monofàsic |
| Mida de la màquina | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Temps d’escalfament | 30 min |
| Pes net | 300 kg |
Característiques
![]() | Conservació de l'energia i protecció del medi ambient Sistema de filtratge de fum de soldadura incorporat baix consum d'energia baixos requisits d'alimentació |
Sistema de control intel·ligent El sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida Sistema de control de temperatura superficial del tauler de 4 vies professional i únic Mesura en temps real de la temperatura de soldadura de PCB | ![]() |
![]() | Aspecte elegant Més en línia amb l'entorn d'ús de gamma alta Disseny industrial lleuger, miniaturitzat i professional Bonic i elegant disseny d’indicadors |
Més segur d'utilitzar La coberta de temperatura superior es limita automàticament un cop oberta garantir eficaçment la seguretat personal dels operadors. | ![]() |
El nostre servei
1. Un bon coneixement en diferents mercats pot satisfer requisits especials.
2. Fabricant real amb la nostra pròpia fàbrica situada a Huzhou, Xina
3. Un fort equip tècnic professional assegura la producció de productes de primera qualitat.
4. El sistema de control de costos especials garanteix el preu més favorable.
5. Experiència rica en l'àrea SMT.
Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.

Q1: S’han provat els productes abans de l’enviament?
R: Sí, és clar. Tot el que portem de la nostra cinta transportadora ha estat 100% QC abans de l’enviament. Provem cada lot cada dia.
Q2:Com garanteix la vostra qualitat?
R: Tenim una garantia de qualitat del 100% per als clients. Serem responsables de qualsevol problema de qualitat.
Q3:Quin és el vostre avantatge en comparació amb els vostres competidors?
A: (1). Fabricant qualificat
(2). Control de qualitat fiable
(3). Preu competitiu
(4). Treball d'alta eficiència (24 * 7 hores)
(5). Servei únic
Sobre nosaltres



Fets ràpids sobre NeoDen:
① Establert el 2010, 200+ empleats, 8000+ M2 fàbrica
Productes NeoDen: màquina PNP sèrie intel·ligent, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7,, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, forn de reflux IN6, IN12, impressora de pasta de soldadura FP2636, PM3040
③ 10.000 clients amb èxit a tot el món
④30+ Agents mundials coberts a Àsia, Europa, Amèrica, Oceania i Àfrica
AmpR& Centre D: 3 R& departaments D amb 25+ professionals R& enginyers D
Llistat amb CE i va obtenir 50+ patents
30 engineers enginyers de control de qualitat i suport tècnic, 15 sales vendes internacionals superiors, resposta oportuna del client en 8 hores, solucions professionals en 24 hores
Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: forn de soldadura de reflux, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta







