Forn de soldadura
NeoDen IN12 sforn antic

Especificació
| Nom del producte | Forn de soldar |
| Model | NeoDen IN12 |
| Quantitat de zona de calefacció | Superior6 / Baix6 |
| Ventilador de refrigeració | Superior4 |
| Velocitat del transportador | 50 ~ 600 mm / min |
| Rang de temperatura | Temperatura ambient ~ 300 ℃ |
| Precisió de la temperatura | 1℃ |
| Desviació de temperatura del PCB | ±2℃ |
| Alçada màxima de soldadura (mm) | 35 mm (inclou gruix de PCB) |
| Amplada màxima de soldadura (amplada del PCB) | 350 mm |
| Cambra de procés de longitud | 1354 mm |
| Subministrament elèctric | CA 220v / monofàsic |
| Mida de la màquina | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Temps d’escalfament | 30 min |
| Pes net | 300 kg |
Característiques
![]() | Conservació de l'energia i protecció del medi ambient Sistema de filtratge de fum de soldadura integrat, filtració eficaç de gasos nocius, ecològic. Estalvi d'energia, baix consum d'energia, baixos requisits de subministrament d'energia, l'electricitat civil normal pot satisfer l'ús. El termòstat intern és d’acer inoxidable, que respecta el medi ambient i no té una olor peculiar. Els laterals interiors estan equipats amb aïllament de cotó per evitar eficaçment la pèrdua de calor. |
Sistema de control intel·ligent Intel·ligent, el sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida, fàcil d’utilitzar i potent. Sistema de control de temperatura superficial del tauler de 4 vies professional i únic. Es poden emmagatzemar 40 fitxers de treball per facilitar la càrrega durant el procés de treball. La corba de temperatura de soldadura de PCB es pot mostrar en funció de la mesura en temps real. | ![]() |
![]() | Aspecte elegant Més en línia amb l'entorn d'ús de gamma alta. Lleuger, miniaturització, disseny industrial professional, lloc d'aplicació flexible, més fàcil d'utilitzar. Bonic i elegant disseny d’indicadors amb funció d’alarma vermella, groga i verda. El disseny ocult de la pantalla és convenient per al transport, fàcil d'utilitzar. |
Més segur d'utilitzar La coberta de temperatura superior es limita automàticament un cop oberta, garantir eficaçment la seguretat personal dels operadors. | ![]() |
El nostre servei
1. Estem en una bona posició no només per subministrar-vos una màquina pnp d'alta qualitat, sinó també un servei postvenda excel·lent.
2. Enginyers ben formats us oferiran qualsevol suport tècnic.
3. Un potent equip de serveis postvenda de 10 enginyers pot respondre a les consultes i consultes dels clients en un termini de vuit hores.
4. Es poden oferir solucions professionals dins de les 24 hores, tant laborals com festives.
Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.

Productes relacionats
![]() | ![]() | ![]() |
| Impressora de plantilla FP2636 | Recollir i col·locar la màquina K1830 | Transportador |
Preguntes freqüents
Q1:És difícil utilitzar aquestes màquines?
R: No, no és gens difícil. Per als nostres clients anteriors, com a màxim 2 dies són suficients per aprendre a manejar les màquines.
Q2:Sou una empresa comercial o un fabricant?
R: Som un fabricant professional especialitzat en màquines SMT, màquines de recollida i col·locació, forn de reflux, impressora de pantalla, línia de producció SMT i altres productes SMT.
Q3:Què tal la garantia?
R: donem suport a un any de garantia. T’ajudarem a temps. Totes les peces de recanvi es proporcionaran gratuïtament durant el període de garantia.
Sobre nosaltres



Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: forn de soldar, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta












