Màquina de forn reflow
NeoDen IN12Màquina de forn reflow

Especificació
| Nom del producte | NeoDen IN12Màquina de forn reflow |
| Model | NeoDen IN12 |
| Quantitat de zona de calefacció | Superior6 / Baix6 |
| Ventilador de refrigeració | Superior4 |
| Velocitat del transportador | 50 ~ 600 mm / min |
| Rang de temperatura | Temperatura ambient ~ 300 ℃ |
| Precisió de la temperatura | 1℃ |
| Desviació de temperatura del PCB | ±2℃ |
| Alçada màxima de soldadura (mm) | 35 mm (inclou gruix de PCB) |
| Amplada màxima de soldadura (amplada del PCB) | 350 mm |
| Cambra de procés de longitud | 1354 mm |
| Subministrament elèctric | CA 220v / monofàsic |
| Mida de la màquina | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Temps d’escalfament | 30 min |
| Pes net | 300 kg |
Característiques
![]() | Conservació de l'energia i protecció del medi ambient Sistema de filtratge de fum de soldadura integrat, filtració eficaç de gasos nocius, ecològic. Estalvi d'energia, baix consum d'energia, baixos requisits de subministrament d'energia, l'electricitat civil normal pot satisfer l'ús. El termòstat intern és d’acer inoxidable, que respecta el medi ambient i no té una olor peculiar. |
Sistema de control intel·ligent Intel·ligent, el sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida, fàcil d’utilitzar i potent. Sistema de control de temperatura superficial del tauler de 4 vies professional i únic. La corba de temperatura de soldadura de PCB es pot mostrar en funció de la mesura en temps real. | ![]() |
![]() | Aspecte elegant Més en línia amb l'entorn d'ús de gamma alta. Lleuger, miniaturització, disseny industrial professional, lloc d'aplicació flexible, més fàcil d'utilitzar. Bonic i elegant disseny d’indicadors amb funció d’alarma vermella, groga i verda. |
Més segur d'utilitzar La coberta de temperatura superior es limita automàticament un cop oberta, garantir eficaçment la seguretat personal dels operadors. | ![]() |
El nostre servei
Estem en una bona posició no només per subministrar-vos una màquina pnp d’alta qualitat, sinó també per un servei postvenda excel·lent.
Enginyers ben formats us oferiran qualsevol suport tècnic.
Un potent equip de serveis postvenda de 10 enginyers pot respondre a les consultes i consultes dels clients en un termini de vuit hores.
Les solucions professionals es poden oferir en 24 hores, tant en dies laborals com en festius.
Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.

Q1:És la primera vegada que faig servir aquest tipus de màquina, és fàcil d’utilitzar?
R: Tenim manual d'usuari en anglès i vídeo de guia per ensenyar-vos a utilitzar la màquina. Si encara teniu cap pregunta, poseu-vos en contacte amb nosaltres per correu electrònic / skype / whatapp / telèfon / servei en línia de trademanager.
Q2:Quins productes veneu?
R: La nostra empresa comercialitza els següents productes:
Equip SMT
Accessoris SMT: alimentadors, peces d'alimentador
SMTNozzles, màquina de neteja de broquets, filtre de broquets
Q3:MOQ?
A: 1 conjunt de màquines, l'ordre mixt també és benvingut.
Sobre nosaltres



Fets ràpids sobre NeoDen:
①Establert el 2010, 200+ empleats, 8000+ Sq.m. fàbrica
②Productes NeoDen: màquina PNP de la sèrie Smart, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7,, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, forn de reflux IN6, IN12, impressora de pasta de soldadura FP2636, PM3040
③10000+ clients amb èxit a tot el món
④30+ Agents mundials coberts a Àsia, Europa, Amèrica, Oceania i Àfrica
⑤R& Centre D: 3 R& departaments D amb 25+ professionals R& enginyers D
⑥Llistat amb CE i té 50+ patents
Engineers 30 engineers enginyers de control de qualitat i suport tècnic, 15 sales vendes internacionals superiors, resposta oportuna del client en 8 hores, solucions professionals que proporcionen en 24 hores

Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: màquina de forn de reflux, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta






