Forn de soldadura SML Reflow
NeoDen IN12Forn de soldadura de reflux SMT

Especificació
| Nom del producte | Forn de soldadura de reflux SMT |
| Model | NeoDen IN12 |
| Quantitat de zona de calefacció | Superior6 / Baix6 |
| Ventilador de refrigeració | Superior4 |
| Velocitat del transportador | 50 ~ 600 mm / min |
| Rang de temperatura | Temperatura ambient ~ 300 ℃ |
| Precisió de la temperatura | 1℃ |
| Desviació de temperatura del PCB | ±2℃ |
| Alçada màxima de soldadura (mm) | 35 mm (inclou gruix de PCB) |
| Amplada màxima de soldadura (amplada del PCB) | 350 mm |
| Cambra de procés de longitud | 1354 mm |
| Subministrament elèctric | CA 220v / monofàsic |
| Mida de la màquina | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Temps d’escalfament | 30 min |
| Pes net | 300 kg |
Característiques
![]() | Conservació de l'energia i protecció del medi ambient Sistema de filtratge de fum de soldadura integrat, filtració eficaç de gasos nocius, ecològic. Estalvi d'energia, baix consum d'energia, baixos requisits de subministrament d'energia, l'electricitat civil normal pot satisfer l'ús. El termòstat intern és d’acer inoxidable, que respecta el medi ambient i no té una olor peculiar. Els laterals interiors estan equipats amb aïllament de cotó per evitar eficaçment la pèrdua de calor. |
Sistema de control intel·ligent Intel·ligent, el sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida, fàcil d’utilitzar i potent. Sistema de control de temperatura superficial del tauler de 4 vies professional i únic. Es poden emmagatzemar 40 fitxers de treball per facilitar la càrrega durant el procés de treball. La corba de temperatura de soldadura de PCB es pot mostrar en funció de la mesura en temps real. | ![]() |
![]() | Aspecte elegant Més en línia amb l'entorn d'ús de gamma alta. Lleuger, miniaturització, disseny industrial professional, lloc d'aplicació flexible, més fàcil d'utilitzar. Bonic i elegant disseny d’indicadors amb funció d’alarma vermella, groga i verda. El disseny ocult de la pantalla és convenient per al transport, fàcil d'utilitzar. |
Més segur d'utilitzar La coberta de temperatura superior es limita automàticament un cop oberta, garantir eficaçment la seguretat personal dels operadors. | ![]() |
Atenció a la instal·lació
♦ Requisit de tensió 220V.
♦ El cable d’electricitat no necessita menys de 2,5 mm2, és millor utilitzar directament 4 mm2 (si és així2,5 mm2, només es pot connectar amb un conjunt de forn de reflux IN12 i altres equipsno es permetrà connectar-se junts.
♦ La màquina s'ha d'instal·lar a un taller SMT estàndard, mantingueu-lo allunyat d'inflamablesi explosiu si no podia complir els requisits anteriors.
♦ L'arnès exposat hauria d'estar ben protegit, prohibir l'exposició al passatge ofumatge en cas de provocar algun accident.
Estat dels indicadors
Hi ha llum tricolor a la part superior de la coberta, s’utilitza per indicar si totes les zonesla temperatura ha assolit la temperatura ben establerta. Quan arriba tota la temperaturaa la temperatura ben configurada, l'indicador s'encén de color verd; Mentre es troba en estat d’escalfament,l'indicador parpellejarà com a groc; Només quan el forn està apagat (sense flaix)o en algun defecte (en estat de flaix), es mostrarà com a vermell.
Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.

Productes relacionats
![]() | ![]() | ![]() |
| Impressora de plantilla FP2636 | Recollir i col·locar la màquina K1830 | Transportador |
Preguntes freqüents
P1: Com puc pagar?
R: Amic meu, hi ha moltes maneres. T / T (preferim aquest), Western Union, PayPal, trieu el vostre preferit.
P2: És difícil utilitzar aquestes màquines?
R: No, gens difícil. Per als nostres clients anteriors, com a màxim 2 dies són suficients per aprendre a manejar les màquines.
Q3:MOQ?
A: 1 conjunt de màquines, l'ordre mixt també és benvingut.
Sobre nosaltres



Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: forn de soldadura de reflux SMT, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta










