Forn de reflux SMD
Funció
La placa calefactora d’aliatge d’alumini d’alt rendiment en lloc de la canonada calefactora, tant la desviació de la temperatura transversal com l’estalvi d’energia i la eficiència, es redueix significativament en comparació amb els productes de forn de reflux similars del mercat.
El sistema de control de temperatura superficial de la placa superficial de 4 vies professional i únic pot proporcionar una retroalimentació de dades oportuna i completa en el funcionament real, que pot fer front eficaçment a qualsevol producte electrònic complex.
El termòstat intern és d’acer inoxidable, que respecta el medi ambient i no té una olor peculiar. Els laterals interiors estan equipats amb aïllament de cotó per evitar eficaçment la pèrdua de calor.
El sistema de control adopta xips importats i la precisió del control de temperatura arriba al ± 0,5%.
Especificació
| Nom del producte | Forn de reflux NeoDen IN12 SMD |
| Model | NeoDen IN12 |
| Quantitat de zona de calefacció | Superior6 / Baix6 |
| Ventilador de refrigeració | Superior4 |
| Velocitat del transportador | 50 ~ 600 mm / min |
| Rang de temperatura | Temperatura ambient ~ 300 ℃ |
| Precisió de la temperatura | 1℃ |
| Desviació de temperatura del PCB | ±2℃ |
| Alçada màxima de soldadura (mm) | 35 mm (inclou gruix de PCB) |
| Amplada màxima de soldadura (amplada del PCB) | 350 mm |
| Cambra de procés de longitud | 1354 mm |
| Subministrament elèctric | CA 220v / monofàsic |
| Mida de la màquina | L2300mm × W650mm × H1280mm |
| Temps d’escalfament | 30 min |
| Pes net | 300 kg |
Característiques

Conservació de l'energia i protecció del medi ambient
Sistema de filtratge de fum de soldadura incorporat
baix consum d'energia
baixos requisits de subministrament elèctric

Més segur d'utilitzar
La coberta de temperatura superior es limita automàticament un cop oberta
garantir eficaçment la seguretat personal dels operadors.

Sistema de control intel·ligent
El sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida
Sistema de control de temperatura superficial del tauler de 4 vies professional i únic
Mesura en temps real de la temperatura de soldadura de PCB

Aspecte elegant
Més en línia amb l'entorn d'ús de gamma alta
Disseny industrial lleuger, miniaturitzat i professional
Bonic i elegant disseny d’indicadors
El nostre servei
Més servei professional en el camp d’exportació de productes d’embalatge i impressió.
Millor capacitat de fabricació.
Termini de pagament variat per triar: T / T, Western Union, L / C, Paypal.
Alta qualitat / Material segur / Preu competitiu.
Comanda petita disponible.
Resposta ràpida.
Transport més segur i ràpid.
Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.

Q1: Quin és el termini de lliurament per a la producció en massa?
R: uns 15-30 dies.
Q2: A quina distància es troba la vostra fàbrica de l'aeroport i l'estació de tren?
R: Des de l'aeroport unes 2 hores amb cotxe i des de l'estació de trens uns 30 minuts.
Us podem recollir.
Q3:Quines són les vostres condicions de lliurament?
R: Acceptem EXW, FOB, CFR, CIF, etc. Podeu triar el que us sigui més convenient o rendible.
Sobre nosaltres



Fets ràpids sobre NeoDen:
① Establert el 2010, 200+ empleats, 8000+ M2 fàbrica
Productes NeoDen: màquina PNP sèrie intel·ligent, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, forn de reflux IN6, IN12, impressora de pasta de soldadura FP2636, PM3040
③ 10.000 clients amb èxit a tot el món
④30+ Agents mundials coberts a Àsia, Europa, Amèrica, Oceania i Àfrica
AmpR& Centre D: 3 R& departaments D amb 25+ professionals R& enginyers D
Llistat amb CE i va obtenir 50+ patents
30 engineers enginyers de control de qualitat i suport tècnic, 15 sales vendes internacionals superiors, resposta oportuna del client en un termini de vuit hores, solucions professionals en 24 hores
Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: forn de reflux SMD, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta




