Forns de reflux
NeoDen IN12Forns de reflux

tret
1. El sistema de control de temperatura superficial de 4 vies professional i únic, pot donar una retroalimentació de dades oportuna i completa en el funcionament real, que pot fer front eficaçment a qualsevol producte electrònic complex.
2. El cinturó de malla B d'acer inoxidable desenvolupat a mida és durador i resistent al desgast. No és fàcil deformar després de molt de temps utilitzant.
3. Bonic i elegant disseny d'indicadors amb funció d'alarma vermella, groga i verda.
4. Control intel·ligent amb sensor de temperatura d'alta sensibilitat, la temperatura es pot estabilitzar eficaçment.
5. Els sistemes optimitzats de filtre de fums de soldadura provats pel programari dedicat de simulació de flux d'aire poden filtrar gasos nocius, així com assegurar que IN12 pugui mantenir la temperatura ambient, reduint la pèrdua de calor i reduint el consum d'energia de treball.
especificació
| Nom del producte | Forns de reflux NeoDen IN12 |
| model | NeoDen IN12 |
| Quantitat de zona de calefacció | Superior6 / Avall6 |
| Ventilador de refrigeració | Superior4 |
| Velocitat del transportador | 50 ~ 600 mm / min |
| Rang de temperatura | Temperatura ambient ~ 300 °C |
| Precisió de la temperatura | 1°C |
| Desviació de temperatura pcb | ±2°C |
| Alçada màxima de soldadura(mm) | 35mm (inclou el gruix de PCB) |
| Amplada màxima de soldadura (amplada de PCB) | 350mm |
| Cambra de procés de longitud | 1354mm |
| Subministrament elèctric | AC 220v/monofàsic |
| Mida de la màquina | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Temps d'escalfament | 30 min |
| Pes net | 300Kgs |
Trets

12 zones de calefacció
Temperatura uniforme
Precisió del control d'alta temperatura

Zona de refrigeració
Disseny d'aire circulant independent
Aïlla la influència de l'entorn extern

Estalvi energètic & Ecològic
Sistema de filtratge de fums de soldadura
baixos requeriments de potència i subministrament

Tauler d'operació
Disseny de pantalla oculta
Convenient per al transport

Sistema de control intel·ligent
Sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida
Es pot visualitzar la corba de temperatura

Aspecte elegant
En línia amb l'entorn d'ús de gamma alta
Lleuger, miniaturització, professional
El nostre servei
Proporcioneu instruccions del producte.
Tutorials de vídeo de YouTube.
tècnics postvenda experimentats, servei en línia les 24 hores.
Amb una fabricació pròpia i més de 10 anys d'experiència en la indústria de l'SMT.
Podem proporcionar als clients els productes més rendibles.
Si ho necessites, no dubtis a posar-te en contacte amb nosaltres per a més informació.

Q1:Aquesta és la primera vegada que utilitzo aquest tipus de màquines, és fàcil d'operar?
R: Sí. Hi ha vídeos manuals i guia en anglès que us mostren com utilitzar la màquina.
Si hi ha algun dubte en el procés d'operació de la màquina, no dubti en posar-se en contacte amb nosaltres.
També oferim servei presencial a l'estranger.
Q2:MOQ?
R: 1 màquina fixa, ordre mixt també és benvinguda.
Q3:Quin és el teu avantatge en comparació amb els teus competidors?
R: (1). Fabricant qualificat
(2). Control de qualitat fiable
(3). Preu competitiu
(4). Funcionament d'alta eficiència (24*7 hores)
(5). Servei únic
Sobre nosaltres

Dades ràpides sobre NeoDen:
(1) Fundada el 2010, més de 200 empleats, 8000 + fàbrica Sq.m.
(2) Productes NeoDen: màquina PNP sèrie intel·ligent, NeoDen K1830,NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, reflux forn IN6, IN12, impressora de pasta de soldadura FP2636, PM3040.
(3) Reeixits 10000 + clients a tot el món.
(4) Més de 30 agents globals coberts a Àsia, Europa, Amèrica, Oceania i Àfrica.
(5) Centre d'R+D+ I: 3 departaments d'R+D amb més de 25 enginyers professionals d'R+D.
(6) Llistat amb CE i va obtenir més de 50 patents.
(7) 30 + enginyers de control de qualitat i suport tècnic, més de 15 vendes internacionals sènior, clients oportuns que responen en un termini de 8 hores, solucions professionals que proporcionen en un termini de 24 hores.


Si ho necessites, no dubtis a posar-te en contacte amb nosaltres per a més informació.
Etiquetes populars: reflux forns, Xina, fabricants, proveïdors, majorista
Enviar la consulta




