Màquina SMT de refluig
NeoDenMàquina SMT de refluig
Característica
1. El disseny únic del mòdul de calefacció té les característiques de precisió de control d'alta temperatura, distribució uniforme de la temperatura a l'àrea de compensació tèrmica, alta eficiència de compensació tèrmica i baix consum d'energia.
2. Motor d'accionament desenvolupat a mida basat en les característiques del cinturó de malla B per garantir una velocitat uniforme i una llarga vida útil.
3. La coberta de temperatura superior es limita automàticament un cop oberta, garantint eficaçment la seguretat personal dels operaris.
4. Dispositiu de guia PCB dissenyat exclusivament per realitzar la connexió directa entre la cadena de malla i el transportador.
Especificació
| Nom del producte | Màquina SMT de reflux NeoDen IN12 |
| Model | NeoDen IN12 |
| Quantitat de la zona de calefacció | Superior6 / Avall6 |
| Ventilador de refrigeració | Superior 4 |
| Velocitat del transportador | 50-600 mm/min |
| Interval de temperatura | Temperatura ambient -300 graus |
| Precisió de la temperatura | 1 grau |
| Desviació de temperatura del PCB | ±2 graus |
| Alçada màxima de soldadura (mm) | 35 mm (inclou el gruix de la PCB) |
| Amplada màxima de soldadura (amplada de PCB) | 350 mm |
| Cambra de Procés de Longitud | 1354 mm |
| Subministrament elèctric | AC 220v/monofàsica |
| Mida de la màquina | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Temps d'escalfament | 30 min |
| Pes net | 300Kgs |
Detalls

12 zones de calefacció
Temperatura uniforme
Precisió de control d'alta temperatura

Zona de refrigeració
Disseny d'aire de circulació independent
Aïlla la influència de l'entorn extern

Estalvi d'energia i ecològic
Sistema de filtració de fums de soldadura
Requeriments baixos d'energia i subministrament

Panell d'operacions
Disseny de pantalla oculta
Convenient per al transport

Sistema de control intel·ligent
Sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida
Es pot visualitzar la corba de temperatura

Aspecte elegant
D'acord amb l'entorn d'ús de gamma alta
Lleuger, miniaturitzat, professional
El nostre servei
Proporcioneu instruccions del producte.
Videotutorials de YouTube.
Tècnics postvenda amb experiència, servei en línia les 24 hores.
amb la nostra pròpia fàbrica i més de 10 anys d'experiència en la indústria SMT.
Podem oferir als clients els productes més rendibles.
Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Proporcioneu una línia de producció de muntatge SMT única

Preguntes freqüents
Q1. Quins productes ven?
R: La nostra empresa tracta els següents productes:
Equips SMT
Accessoris SMT: alimentadors, peces d'alimentació
Broquets SMT, màquina de neteja de broquets, filtre de broquets.
Q2. És difícil utilitzar aquestes màquines?
R: No, gens difícil.
Per als nostres clients anteriors, com a màxim 2 dies són suficients per aprendre a operar les màquines.
Q3. Podem personalitzar la màquina?
A: Per descomptat.
Totes les nostres màquines es poden personalitzar.
Sobre nosaltres
Fàbrica



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. ha estat fabricant i exportant diverses màquines petites de recollida i col·locació des de 2010. Aprofitant la nostra pròpia experiència en R + D i una producció ben entrenada, NeoDen guanya una gran reputació entre els clients mundials.
En el nostre ecosistema global, col·laborem amb els nostres millors socis per oferir un servei de vendes més tancat, un suport tècnic d'alt nivell professional i eficient.
Creiem que grans persones i socis fan de NeoDen una gran empresa i que el nostre compromís amb la innovació, la diversitat i la sostenibilitat garanteix que l'automatització SMT sigui accessible per a tots els aficionats a tot arreu.
exposició






certificació

Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: màquina smt de reflow, Xina, fabricants, proveïdors, venda a l'engròs
Enviar la consulta




