Forn de reflux de màquines SMT
NeoDen IN12Forn de reflux de màquines SMT
Especificació
| Nom del producte | Forn de reflux de màquines NeoDen IN12 SMT |
| Model | NeoDen IN12 |
| Quantitat de la zona de calefacció | Superior6 / Avall6 |
| Ventilador de refrigeració | Superior 4 |
| Velocitat del transportador | 50-600 mm/min |
| Interval de temperatura | Temperatura ambient -300 graus |
| Precisió de la temperatura | 1 grau |
| Desviació de temperatura del PCB | ±2 graus |
| Alçada màxima de soldadura (mm) | 35 mm (inclou el gruix de la PCB) |
| Amplada màxima de soldadura (amplada de PCB) | 350 mm |
| Cambra de Procés de Longitud | 1354 mm |
| Subministrament elèctric | AC 220v/monofàsica |
| Mida de la màquina | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Temps d'escalfament | 30 min |
| Pes net | 300Kgs |
Característiques

12 zones de calefacció
Temperatura uniforme
Precisió de control d'alta temperatura

Zona de refrigeració
Disseny d'aire de circulació independent
Aïlla la influència de l'entorn extern

Estalvi d'energia i ecològic
Sistema de filtració de fums de soldadura
Requeriments baixos d'energia i subministrament

Panell d'operacions
Disseny de pantalla oculta
Convenient per al transport

Sistema de control intel·ligent
Sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida
Es pot visualitzar la corba de temperatura

Aspecte elegant
D'acord amb l'entorn d'ús de gamma alta
Lleuger, miniaturitzat, professional
Embalatge i enviament
Embalatge:
una peça en una caixa de fusta
Quantitat adequada per a una caixa de fusta d'exportació
altres accessoris d'embalatge habituals
L'embalatge requerit pel client està disponible
Enviament: per aire, mar o exprés
Termini de lliurament: uns 15 ~ 30 dies després dels detalls de la comanda i la producció confirmada.
Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Proporcioneu una línia de producció de muntatge SMT única

Preguntes freqüents
Q1: Com puc fer una comanda?
R: Podeu contactar amb qualsevol dels nostres venedors per fer una comanda.
Si us plau, proporcioneu els detalls dels vostres requisits el més clars possible.
Així que us podem enviar l'oferta per primera vegada.
Per dissenyar o discutir més, és millor contactar-nos amb Skype, TradeManger o QQ o WhatsApp o altres maneres instantànies, en cas de retards.
Q2:Com pago?
R: Amic meu, hi ha moltes maneres.
T/T (preferim aquest), Western Union, PayPal, trieu el vostre preferit.
Q3:Puc sol·licitar canviar la forma d'embalatge i transport?
R: Sí, podem canviar la forma de l'embalatge i el transport segons la vostra sol·licitud, però haureu d'assumir els vostres propis costos incorreguts durant aquest període i els spreads.
Sobre nosaltres
fàbrica



Dades breus sobre NeoDen:
① Creada el 2010, 200+ empleats, 8000+ metres quadrats fàbrica.
② Productes NeoDen: màquina PNP de la sèrie intel·ligent, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, forn de reflux IN6, IN12, impressora de pasta de soldadura FP2636, PM30406.,
③ 10000+ clients d'èxit a tot el món.
④ 30+ Agents globals coberts a Àsia, Europa, Amèrica, Oceania i Àfrica.
⑤ Centre d'R+D: 3 departaments d'R+D amb 25+ enginyers professionals de R+D.
⑥ Llistat amb CE i té 50+ patents.
⑦ 30+ enginyers de control de qualitat i suport tècnic, 15+ vendes internacionals sèniors, resposta puntual del client en 8 hores, solucions professionals que ofereixen en 24 hores.
exposició






Certificació de descripció del producte

Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: Forn de reflux de màquines smt, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta




