Forn de reflux per a SMT
Forn de reflux NeoDen IN12 per a SMT
Característica
-
El sistema de control té característiques d'alta integració, resposta oportuna, baixa taxa de fallades i manteniment convenient.
-
El disseny únic del mòdul de calefacció té les característiques de precisió de control d'alta temperatura, distribució uniforme de la temperatura a l'àrea de compensació tèrmica, alta eficiència de compensació tèrmica i baix consum d'energia.
-
El sistema de control de la temperatura de la superfície de la placa 4-professional i únic i únic, pot proporcionar informació de dades oportuna i completa en funcionament real, que pot fer front amb eficàcia a qualsevol producte electrònic complex.
Especificació
| Nom del producte | Forn de reflux NeoDen IN12 per a SMT |
| Model | NeoDen IN12 |
| Quantitat de la zona de calefacció | Superior6 / Avall6 |
| Ventilador de refrigeració | Superior 4 |
| Velocitat del transportador | 50-600 mm/min |
| Interval de temperatura | Temperatura ambient -300 graus |
| Precisió de la temperatura | 1 grau |
| Desviació de temperatura del PCB | ±2 graus |
| Alçada màxima de soldadura (mm) | 35 mm (inclou el gruix de la PCB) |
| Amplada màxima de soldadura (amplada de PCB) | 350 mm |
| Cambra de Procés de Longitud | 1354 mm |
| Subministrament elèctric | AC 220v/monofàsica |
| Mida de la màquina | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Temps d'escalfament | 30 min |
| Pes net | 300Kgs |
Característiques

12 zones de calefacció
Temperatura uniforme
Precisió de control d'alta temperatura

Zona de refrigeració
Disseny d'aire de circulació independent
Aïlla la influència de l'entorn extern

Estalvi d'energia i ecològic
Sistema de filtració de fums de soldadura
Requeriments baixos d'energia i subministrament

Panell d'operacions
Disseny de pantalla oculta
Convenient per al transport

Sistema de control intel·ligent
Sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida
Es pot visualitzar la corba de temperatura

Aspecte elegant
D'acord amb l'entorn d'ús de gamma alta
Lleuger, miniaturitzat, professional
El nostre servei
-
Més servei professional en el camp d'exportació de productes d'embalatge i impressió.
-
Millor capacitat de fabricació.
-
Diversos terminis de pagament per triar: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
-
Alta qualitat/Material segur/Preu competitiu.
-
Petita comanda disponible.
-
Resposta ràpida.
-
Transport més segur i ràpid.
Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Proporcioneu una línia de producció de muntatge SMT única

Preguntes freqüents
Q1: Com puc comprar-te la màquina?
R: (1) Consulteu-nos en línia o per correu electrònic.
(2) Negocieu i confirmeu el preu final, l'enviament, el mètode de pagament i altres termes.
(3) Envia't la factura perfroma i confirma la teva comanda.
(4) Feu el pagament segons el mètode indicat a la factura proforma.
(5) Preparem la vostra comanda segons la factura proforma després de confirmar el vostre pagament complet. I control de qualitat 100% abans de l'enviament.
(6) Envieu la vostra comanda per via expressa, per aire o per mar.
Q2: Què podem fer per tu?
R: Màquines i solució total SMT, servei i suport tècnic professional.
Q3: MOQ?
R: 1 màquina conjunta, ordre mixta també és benvinguda.
Sobre nosaltres
Fàbrica

Exposició

Certificació

Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: forn de reflux per a smt, Xina, fabricants, proveïdors, majoristes
Enviar la consulta



