Soldadura de reflux SMD
Soldadura de reflux NeoDen IN12 SMD
Detall
-
Sistema de filtratge de fum de soldadura integrat, filtració eficaç de gasos nocius, aspecte elegant i ecològic, més d'acord amb l'entorn d'ús d'alta gamma.
-
Convecció d'aire calent, excel·lent rendiment de soldadura.
-
Control intel·ligent amb sensor de temperatura d'alta sensibilitat, la temperatura es pot estabilitzar eficaçment.
-
Intel·ligent, el sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida, fàcil d'utilitzar i potent.
Especificació
| Nom del producte | Soldadura per reflux NeoDen IN12 SMD |
| Model | NeoDen IN12 |
| Quantitat de la zona de calefacció | Superior6 / Avall6 |
| Ventilador de refrigeració | Superior 4 |
| Velocitat del transportador | 50-600 mm/min |
| Interval de temperatura | Temperatura ambient -300 graus |
| Precisió de la temperatura | 1 grau |
| Desviació de temperatura del PCB | ±2 graus |
| Altura màxima de soldadura | 35 mm (inclou el gruix de la PCB) |
| Amplada màxima de soldadura (amplada de PCB) | 350 mm |
| Cambra de Procés de Longitud | 1354 mm |
| Subministrament elèctric | AC 220v/monofàsica |
| Mida de la màquina | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Temps d'escalfament | 30 min |
| Pes net | 300Kgs |
Característiques

12 Zones de Calefacció
Temperatura uniforme
Precisió de control d'alta temperatura

Zona de refrigeració
Disseny d'aire de circulació independent
Aïlla la influència de l'entorn extern

Estalvi d'energia i ecològic
Sistema de filtració de fums de soldadura
Requeriments baixos d'energia i subministrament

Panell d'operacions
Disseny de pantalla oculta
Convenient per al transport

Sistema de control intel·ligent
Sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida
Es pot visualitzar la corba de temperatura

Aspecte elegant
D'acord amb l'entorn d'ús de gamma alta
Lleuger, miniaturitzat, professional
El nostre servei
-
Més servei professional en el camp d'exportació de productes d'embalatge i impressió.
-
Millor capacitat de fabricació.
-
Diversos terminis de pagament per triar: T/T, Western Union, L/C, Paypal.
-
Alta qualitat/Material segur/Preu competitiu.
-
Petita comanda disponible.
-
Resposta ràpida.
-
Transport més segur i ràpid.
Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Proporcioneu una línia de producció de muntatge SMT única

Preguntes freqüents
Q1:Proporcioneu actualitzacions de programari?
R: Els clients que compren la nostra màquina, podem oferir-vos actualitzacions gratuïtes de programari.
Q2:Què tal la garantia?
R: Tenim 2 anys de garantia per a NeoDen4, 1 any per a tots els altres models, suport postvenda de per vida.
Q3:Aquesta és la primera vegada que faig servir aquest tipus de màquina, és fàcil d'utilitzar?
A: Sí. Hi ha un manual en anglès i un vídeo guia que us mostren com utilitzar la màquina.
Si hi ha cap dubte en el procés d'utilització de la màquina, no dubteu a contactar amb nosaltres.
També oferim servei in situ a l'estranger.
Sobre nosaltres
Fàbrica

Exposició

Certificació

Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: soldadura de reflux smd, Xina, fabricants, proveïdors, majorista
Enviar la consulta




