
BLF-330B Carregador automàtic SMT
Descripció
Característiques
1. Sistema de control PLC, sensor fotoelèctric d'alt rendiment, motor.
2. Funcionament del panell de control Humanity (panell de pantalla tàctil personalitzable).
3. Dues revistes ajustables a distància. (10,20,30,40 mm)
4. D'esquerra a dreta (personalitzable de dreta a esquerra).
5. Presa de corrent estàndard, fàcil de connectar amb altres equips.
Especificació
| Nom del producte | BLF-330B Carregador automàtic SMT |
| Model | BLF-330B |
| Mida de PCB (L * W) | 50 * 50-460 * 330 mm |
| Mida de la revista (L * W * H) | 460*400*563 |
| Temps de càrrega | Aproximadament 6 segons |
| Canvi de revista amb el pas del temps | Aproximadament 25 segons |
| Amplificador de font d'alimentació &; consum | 100-230VAC (personalitzat), 1ph, màxim 300VA |
| Amplificador de pressió d'aire &; consum | 4-6 bar, màxim 10L / min |
| Gruix PCB (mm) | Mínim 0,4 mm |
| Alçada de transport (mm) | 900 ± 30 (o personalitzats) |
| Dimensió (L * W * H) | 1670 mm * 850 mm * 1250 mm |
| Pes (kg) | 185 kg |
El nostre servei
1. Un bon coneixement en diferents mercats pot satisfer requisits especials.
2. Fabricant real amb la nostra pròpia fàbrica situada a Huzhou, Xina.
3. Un fort equip tècnic professional assegura la producció de productes de primera qualitat.
4. El sistema especial de control de costos garanteix el preu més favorable.
5. Experiència rica en l'àrea SMT.
Si ho necessiteu, no dubteu a continuaractua amb nosaltres per obtenir més informació.

Q1:Quin&és el vostre servei postvenda?
R: El nostre període de garantia de qualitat és d’un any.
Qualsevol problema de qualitat es resoldrà a les satisfaccions del client.
Q2: Què passa amb el termini de lliurament per a la producció en massa?
R: 15-30 dies laborables per a la producció en massa.
Depèn de la vostra quantitat i farem tot el possible per satisfer les vostres necessitats.
Q3: Quants metres quadrats de la vostra fàbrica?
R: Més de 8.000 metres quadrats.
Sobre nosaltres

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.NeoDen fabrica i exporta diverses màquines petites de recollir i col·locar des del 2010. Aprofitant el nostre propi ampli experimentat R&D; producció ben entrenada, NeoDen guanya una gran reputació per part dels clients mundials.
Al nostre ecosistema global, col·laborem amb els nostres millors socis per oferir un servei de vendes més tancat, un alt suport tècnic professional i eficient.
Creiem que grans persones i socis fan de NeoDen una gran empresa i que el nostre compromís amb la innovació, la diversitat i la sostenibilitat garanteix que l’automatització SMT sigui accessible per a tots els aficionats de tot arreu.


Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: BLF-330B Carregador automàtic SMT, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta
