
Equip d'inspecció de raigs X
Especificació
| Nom del producte | Equip d'inspecció de raigs X |
| Model | ND 56X |
| rang de voltatge | 40-90KV |
| Interval actual | 10-200 μA |
| Potència de sortida màxima | 8 W |
| Mida del punt micro focus | 15μm |
| Mida màxima de la mostra | 280 mm × 320 mm |
| Potència d'entrada | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Dimensions | L850mm×W1000mm×H1700mm |
| Pes net Sobre | 750 KG |
Funció
L'equip d'inspecció de raigs X és a través de la placa metàl·lica d'impacte d'electrons accelerada d'alta pressió que s'allibera a través de la mostra, deixant una imatge, el tècnic a través de la brillantor de la imatge per observar els detalls rellevants de la mostra.
Es pot detectar la desconnexió del circuit de PCB, el defecte de l'IC, el trencament de la bola d'estany.
Embalatge&lificador; Enviament
Embalatge:
Una peça en una caixa de fusta
Quantitat adequada per a una caixa de fusta d'exportació
altres accessoris d'embalatge habituals
L'embalatge requerit pel client està disponible
Enviament:per aire, mar o express
Hora d'entrega:uns 15 ~ 30 dies després dels detalls de la comanda i la producció confirmada.

Q1:Quin és el teu principal mercat?
A: A tot el món.
Q2: Hi ha els productes provats abans de l'enviament?
A: Sí, és clar.
Tota la nostra cinta transportadora que tots farem ha estat 100% QC abans de l'enviament. Provem cada lot cada dia.
Q3:Quin és el teu avantatge en comparació amb els teus competidors?
A: (1). Fabricant qualificat
(2). Control de qualitat fiable
(3). Preu competitiu
(4). Treball d'alta eficiència (24 * 7 hores)
(5). Servei únic
Sobre nosaltres



Dades breus sobre NeoDen:
① Creat el 2010, 200+ empleats, 8000+ m². fàbrica
② Productes NeoDen: màquina PNP de la sèrie intel·ligent, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, forn de reflux IN6, IN12, impressora de pasta de soldadura FP2630, PM3040,
③ 10.000+ clients amb èxit a tot el món
④ 30+ Agents globals coberts a Àsia, Europa, Amèrica, Oceania i Àfrica
⑤ R&D Center: 3 R&D departaments amb 25+ professionals R&D enginyers
⑥ Llistat amb CE i té 50+ patents
⑦ 30+ enginyers de control de qualitat i suport tècnic, 15+ vendes internacionals sèniors, resposta puntual del client en 8 hores, solucions professionals que ofereixen en 24 hores
Si ho necessiteu, no dubteu a contactar amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: Equips d'inspecció de raigs X, Xina, fabricants, proveïdors, majoristes
Enviar la consulta
