
Reelaboració de la màquina de l'estació
Reelaboració de la màquina de l'estació
Especificació
| Nom del producte | Reelaboració de la màquina de l'estació |
| Model | ND 772R |
| Alimentació | AC220V ± 10% 50\/60Hz |
| Mida PCB | 412*370mm (màxim); 6*6mm (min) |
| Mida del xip BGA | 60*60mm (màxim); 2*2mm (min) |
| Mida del calefactor IR | 285*375mm |
| Sensor de temperatura | 1 ordres |
| Precisió de l'alineació | ± 0. 02mm |
| Dimensions | L685*W633*H850mm |
| Pes | 76kg |
Detalls
Potència: 5.65kW (MAX), escalfador superior (1,45kW), escalfador inferior (1,2kW), IR preescalfador (2,7kW), altres (0. 3KW)
Mètode de funcionament: pantalla tàctil HD de 7 "
Sistema de control: sistema de control de calefacció autònom v2 (Software Copyright)
Sistema de visualització: pantalla industrial SD de 15 "(pantalla frontal de 720p)
Sistema d’alineació: 2 milions de píxels SD Sistema d’imatge digital, zoom òptic automàtic amb làser: indicador de color vermell
Adsorció de buit: automàtic
Control de la temperatura: Control de bucle tancat de bucle tancat de tipus K amb una precisió de fins a ± 3 graus
Dispositiu d'alimentació: no
Posicionament: V-Groove amb el dispositiu universal
Proporcioneu una línia de producció de muntatge SMT puntualment

Cap
Q1:Com puc fer una comanda?
R: Podeu contactar amb qualsevol dels nostres venedors per fer una comanda.
Proporcioneu els detalls dels vostres requisits el més clars possibles.
Per tant, us podem enviar l’oferta en el primer moment.
Per al disseny o la discussió més, és millor contactar amb nosaltres amb Skype, Marcaranger o QQ o WhatsApp o altres maneres instantànies, en cas de retards.
Q2:Quants metres quadrats de la vostra fàbrica?
A: més de 8, 000 metre quadrat.
Q3: Hi ha els productes provats abans de l'enviament?
R: Sí, és clar. Tota la nostra cinta transportadora, tots haurem estat al 100% de QC abans de l’enviament. Provem cada lot cada dia.
Sobre nosaltres
fàbrica



exhibició






certificació

3 equips de R + D diferents amb Total 25+ Enginyers professionals de R + D, per assegurar els desenvolupaments millors i més avançats i la nova innovació.
Enginyers de suport i servei en anglès qualificats i professionals, per assegurar la resposta ràpida en 8 hores, la solució proporciona en un termini de 24 hores.
L’únic entre tots els fabricants xinesos que van registrar i aprovar la CE per Tuv Nord.
Neoden subministra un servei tècnic i un servei tècnic durant tota la vida per a totes les màquines Neoden, a més, actualitzacions periòdiques de programari basades en les experiències i la sol·licitud diària real dels Endusers.
Si ho necessiteu, no dubteu en contactar amb UF per obtenir més informació.
Etiquetes populars: Rework Station Machine, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta
