
Equips d'inspecció SPI
Especificació
| Nom del producte | Equips d'inspecció SPI |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48 mm * 40 mm (20 μm) |
| Temps de processament per fotograma | & lt;0,7 s |
| Alçada màxima de prova | 400 μm |
| Àmbit de soldadura | 0,2 mm × 0,2 mm ~ 12 mm × 12 mm |
| Precisió de detecció d'altura | 1 μm |
| Repetidament (volum, àrea, alçada) | & lt;1 μm |
| Mides exteriors | L1090*W1290*H1534mm |
| Pes | 750 KG |
Mecànica
1. Sistema de transferència de PCB: 900 ± 30 mm, mode de fixació del substrat: placa de bloqueig de vora, tauler automàtic d'entrada i sortida i sistema d'ajust, coincideix amb SMEMA
2. Mida mínima del PCB: 50 mm × 50 mm
3. Mida màxima del PCB: 500 mm × 460 mm
4. Gruix de PCB: 0,6 mm ~ 6 mm
5. Lliurament de la vora de la placa cap amunt: 3 mm cap avall: 3 mm
6. Velocitat de transferència: 1500 mm/s (MAX)
7. Compensació de flexió de la placa:<>
8. Plataforma X/Y:
Equip del controlador: sistema de servomotor de CA
Precisió de configuració:<1>1>
Velocitat de moviment: 600 mm/s
El nostre servei
1. Més servei professional al camp de la màquina PNP.
2. Millor capacitat de fabricació.
3. Diversos terminis de pagament per triar: T/T, Western Union, L/C, Paypal
4. Alta qualitat/Material segur/Preu competitiu
5. Petita comanda disponible
6. Resposta ràpida
7. Transport més segur i ràpid

Q1: Què passa amb el temps de lliurament per a la producció en massa?
R: Sincerament, depèn de la quantitat de la comanda i de la temporada en què feu la comanda.
Sempre 15-30 dies en funció de la comanda general.
Q2:Hi ha els productes provats abans de l'enviament?
A: Sí, és clar. Tota la nostra cinta transportadora que tots farem ha estat 100% QC abans de l'enviament.
Provem cada lot cada dia.
Q3:Quin és el teu avantatge en comparació amb els teus competidors?
A: (1). Fabricant qualificat
(2). Control de qualitat fiable
(3). Preu competitiu
(4). Treball d'alta eficiència (24 * 7 hores)
(5). Servei únic
Sobre nosaltres



Si ho necessiteu, no dubteu a contactar amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: equip d'inspecció spi, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta
