
Carregador de línies SMT
Descripció
Trets
1. Sistema de control PLC, sensor fotoelèctric d'alt rendiment, motor.
2. Funcionament del tauler de control de la humanitat (panell de pantalla tàctil personalitzable).
3. Dos magzines de distància ajustable. (10,20,30,40mm)
4. D'esquerra a dreta (personalitzable de dreta a esquerra).
5. Sortida estàndard, fàcil connexió amb altres equips.
Especificació
| Nom del producte | Carregador de línia SMT |
| Model | BLF-330B |
| Mida del PCB(L*W) | 50*50-460*330mm |
| Mida de la revista (L*W*H) | 460*400*563 |
| Temps de càrrega | Aprox.6 segons |
| La revista canvia amb el temps | Aprox.25 segons |
| Font d'alimentació i consum | 100-230VAC (personalitzat), 1ph, màx. 300VA |
| Pressió i consum de l'aire | 4-6 bar, màx. 10L/min |
| Gruix del PCB(mm) | Mínim 0,4mm |
| Alçada de transport(mm) | 900±30 (o personalitzat) |
| Dimensió(L*W*H) | 1670mm*850mm*1250mm |
| Pes(kg) | 185kg |
Embalatge i enviament
Embalatge: Una peça en una estoig de fusta
Quantitat adequada a una caixa de fusta d'exportació
altres accessoris d'embalatge de forma regular
L'embalatge necessari del client està disponible
Enviament: per via aèria, marítima o expressa
Termini de lliurament: uns 15 ~ 30 dies després que es confirmin els detalls de la comanda i la producció.
Si ho necessites, no dubtis a contActua'ns per a més informació.

Q1:Ets una empresa o un fabricant?
R: Som fabricants professionals especialitzats en línia de producció SMT.
I comerciem els nostres productes directament amb els nostres clients.
Q2:Quan puc obtenir la citació?
R: Normalment citem dins de les 8 hores posteriors a la seva consulta.
Si sou molt urgents per obtenir el preu, si us plau, digueu-nos-ho perquè considerem la vostra prioritat de consulta.
Q3:Quines són les seves condicions de lliurament?
R: Acceptem EXW, FOB, CFR, CIF, etc.
Pots triar el que sigui més còmode o rendible per a tu.
Sobre nosaltres

Zhejiang Neoden Tecnologia Co, Ltdha estat fabricant i exportant diverses petites màquines de pick and place des de 2010. Aprofitant la nostra pròpia rica producció d'R + D amb experiència, ben entrenada, NeoDen guanya una gran reputació dels clients de tot el món.
(1) Establert el 2010, més de 200 empleats, més de 8000+ Sq.m.
(2) Productes NeoDen: màquina PNP sèrie intel·ligent, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, Neoden6, TM220A, TM240A, TM245P, forn de reflow IN6, IN12, impressora de pasta de soldadura FP2636, PM3040
(3) Èxit de més de 10000 clients a tot el món


Si ho necessites, no dubtis en posar-te en contacte amb nosaltres per a més informació.
Etiquetes populars: carregador de línies smt, Xina, fabricants, proveïdors, majoristes
Enviar la consulta
