
Màquina d'inspecció de raigs X SMT
Especificació
| Nom del producte | Màquina d'inspecció de raigs X SMT |
| Model | ND 56X |
| rang de voltatge | 40-90KV |
| Interval actual | 10-200 μA |
| Potència de sortida màxima | 8 W |
| Mida del punt micro focus | 15μm |
| Mida màxima de la mostra | 280 mm × 320 mm |
| Potència d'entrada | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Dimensions | L850mm×W1000mm×H1700mm |
| Pes net Sobre | 750 KG |
Especificació del detector de pantalla plana
Tipus: TFT Industrial Dynamic FPD
Matriu de píxels: 768×768
Camp de visió: 65 mm × 65 mm
Resolució: 5,8 Lp/mm
Marc: (1×1) 40fps
Bit de conversió A/D de 16 bits
Control de qualitat
Tenim QCperson que es queda a les línies de producció a la inspecció.
Tots els productes han d'haver estat inspeccionats abans del lliurament.
Fem la inspecció en línia i la inspecció final.
1. Tota la matèria primera es revisa un cop arriba a la nostra fàbrica.
2. Totes les peces i el logotip i tots els detalls comprovats durant la producció.
3. Tots els detalls de l'embalatge comprovats durant la producció.
4. Tota la qualitat de la producció i l'embalatge es revisa en la inspecció final després d'acabar.

Q1: Com puc fer una comanda?
R: Podeu contactar amb qualsevol dels nostres venedors per fer una comanda.
Si us plau, proporcioneu els detalls dels vostres requisits el més clars possible.
Així que us podem enviar l'oferta per primera vegada.
Per dissenyar o discutir més, és millor contactar-nos amb Skype, TradeManger o QQ o WhatsApp o altres maneres instantànies, en cas de retard.
Q2:Tens una llicència d'exportació?
A: Sí.
Q3:Tens servei postvenda?
R: Sí, un bon servei postvenda, gestionar la queixa del client i resoldre el problema dels clients.
Sobre nosaltres



Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. ha estat fabricant i exportant diverses màquines petites de recollida i col·locació des del 2010.
Amb presència global a més de 130 països, l'excel·lent rendiment, l'alta precisió i la fiabilitat de les màquines NeoDen PNP les fan perfectes per a R&D, prototips professionals i producció de lots petits i mitjans. Oferim una solució professional d'equips SMT únics.
① 30+ Agents globals coberts a Àsia, Europa, Amèrica, Oceania i Àfrica
② 30+ enginyers de control de qualitat i suport tècnic, 15+ vendes internacionals sèniors, resposta puntual del client en 8 hores, solucions professionals que ofereixen en 24 hores
Si ho necessiteu, no dubteu a contactar amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: màquina d'inspecció de raigs X smt, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta
