
Màquina SMD SPI
Especificació
| Nom del producte | Màquina SMD SPI |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48 mm * 40 mm (20 μm) |
| Temps de processament per fotograma | & lt;0,7 s |
| Alçada màxima de prova | 400 μm |
| Àmbit de soldadura | 0,2 mm × 0,2 mm ~ 12 mm × 12 mm |
| Precisió de detecció d'altura | 1 μm |
| Repetidament (volum, àrea, alçada) | & lt;1 μm |
| Mides exteriors | L1090*W1290*H1534mm |
| Pes | 750 KG |
Mecànica
1. Sistema de transferència de PCB: 900 ± 30 mm, mode de fixació del substrat: placa de bloqueig de vora, tauler automàtic d'entrada i sortida i sistema d'ajust, coincideix amb SMEMA
2. Mida mínima del PCB: 50 mm × 50 mm
3. Mida màxima del PCB: 500 mm × 460 mm
4. Gruix de PCB: 0,6 mm ~ 6 mm
5. Lliurament de la vora de la placa cap amunt: 3 mm cap avall: 3 mm
6. Velocitat de transferència: 1500 mm/s (MAX)
7. Compensació de flexió de la placa:<>
8. Plataforma X/Y:
Equip del controlador: sistema de servomotor de CA
Precisió de configuració:<1>1>
Velocitat de moviment: 600 mm/s
Sistema de control
1. Amfitrió: PC de control de la indústria, CPU intel 6 nuclis, 16GDDR, 1T
2. Pantalla: pantalla panoràmica LCD de 22 polzades

Q1:Proporcioneu actualitzacions de programari?
R: Els clients que compren la nostra màquina, podem oferir-vos actualitzacions gratuïtes de programari.
Q2:Aquesta és la primera vegada que faig servir aquest tipus de màquina, és fàcil d'utilitzar?
A: Sí. Hi ha un manual en anglès i un vídeo guia que us mostren com utilitzar la màquina.
Si hi ha cap dubte en el procés d'utilització de la màquina, no dubteu a contactar amb nosaltres.
També oferim servei a l'estranger.
Q3:Quina és la manera d'enviament'?
R: Totes aquestes són màquines pesades; us suggerim que utilitzeu un vaixell de càrrega.
Però els components per arreglar les màquines, el transport aeri estaria bé.
Sobre nosaltres



Si ho necessiteu, no dubteu a contactar amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: màquina smd spi, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta
