Màquina de proves SMT

Descripció
Detall
| Nom del producte | Màquina de proves SMT |
| Gruix del PCB | 0,6mm ~ 6mm |
| Mida màxima del PCB (X x Y) | 510mm x 460mm |
| Mida min. PCB (Y x X) | 50mm x 50mm |
| Màx. Buit inferior | 50mm |
| Màxim. Buit superior | 35mm |
| Velocitat de moviment | 1500mm/Sec(Màx. |
| Alçada de transmissió des del terra | 900±30mm |
| Mètode de transmissió | Un carril d'etapa |
| Mètode de subjecció de PCB | Tancament de la vora de la subjecció del substrat |
| Pes | 750Kg/850Kg |
Tret
Inspeccionar el contingut
Falten peces, desalineació, peus inclinats, soldadura virtual, offset, inversió de pols, làpida, pont, menys estany, agulles flotants, pins doblegades, etc.
Sistema operatiu
Windows 10 Professional Versió 64 byte
Alta precisió
Múltiples mètodes d'anàlisi de programari, múltiples modes d'aplicació, sistema de moviment d'alta precisió
Alta eficiència
Una estació de treball de manteniment confirma les dades de detecció de múltiples màquines en línia per realitzar la gestió i control automàtic complet dels processos.

Productes relacionats
Q1:És la primera vegada que utilitzo aquest tipus de màquines, és fàcil d'operar?
R: Disposem de manual d'usuari anglès i vídeo guia per ensenyar-te a utilitzar la màquina.
Si encara tens dubtes, pls contacta amb nosaltres per correu electrònic / skype / whatapp / telèfon / trademanager servei en línia.
Q2:Com es paga?
A: Amic meu, hi ha moltes maneres.
T/T (preferim aquest), Western Union, PayPal, tria la teva preferida.
Q3:És difícil utilitzar aquestes màquines?
A: No, no és difícil.
Per als nostres clients anteriors, com a màxim 2 dies és suficient per aprendre a operar les màquines.
Q4:Quina és la manera d'enviar?
R: Tot això són màquines pesades; Us recomanem que utilitzeu vaixells de càrrega. Però els components per a la reparació de les màquines, el transport aeri estaria bé.
Sobre nosaltres



Etiquetes populars: màquina de proves smt, Xina, fabricants, proveïdors, majoristes
Enviar la consulta






