
Màquines SMT SPI
Especificació
| Nom del producte | Màquines SMT SPI |
| Model | ND S1 |
| FOV | 48 mm * 40 mm (20 μm) |
| Temps de processament per fotograma | & lt;0,7 s |
| Alçada màxima de prova | 400 μm |
| Àmbit de soldadura | 0,2 mm × 0,2 mm ~ 12 mm × 12 mm |
| Precisió de detecció d'altura | 1 μm |
| Repetidament (volum, àrea, alçada) | & lt;1 μm |
| Mides exteriors | L1090*W1290*H1534mm |
| Pes | 750 KG |
Sistema de programari:
Sistema operatiu: Windows 7 Ultimate 64bit
1) Sistema d'identificació:
Característica: càmera ràster 3D (el doble és opcional)
Interfície d'operació: programació gràfica, fàcil d'operar, canvi de sistema xinès i anglès
Interfície: imatge 2D AND i 3D truecolor
MARCA: Es pot triar 2 punts de marca comuna
2) Programa: suport gerber, entrada CAD, programa fora de línia i manual
El nostre servei
Estem en una bona posició no només per oferir-vos una màquina pnp d'alta qualitat, sinó també un excel·lent servei postvenda.
Els enginyers ben preparats us oferiran qualsevol suport tècnic.
10 enginyers potents equips de servei postvenda poden respondre les consultes i consultes dels clients en 8 hores.
Les solucions professionals es poden oferir dins de les 24 hores tant laborables com festius.

Q1: Sou empresa comercial o fabricant?
R: Som un fabricant professional especialitzat en la línia de producció SMT.
I comercialitzem els nostres productes amb els nostres clients directament.
Q2: Podeu fer OEM i ODM?
R: Sí, OEM i ODM són acceptables.
Q3:Quan puc obtenir el preu?
R: Normalment fem una cotització en un termini de 8 hores després de rebre la vostra consulta.
Sobre nosaltres



Establert el 2010 amb 100+ empleats& 8000+ m² fàbrica de drets de propietat independents, per garantir la gestió estàndard i aconseguir els efectes més econòmics, així com estalviar costos.
Posseïa el propi centre de mecanitzat, muntador qualificat, provador i enginyers de control de qualitat, per garantir les fortes habilitats per a la fabricació, la qualitat i el lliurament de màquines NeoDen.
L'únic entre tots els fabricants xinesos que van registrar i aprovar CE per TUV NORD.
NeoDen ofereix suport tècnic i servei de per vida per a totes les màquines NeoDen, a més, actualitzacions de programari periòdiques basades en les experiències d'ús i la sol·licitud diària real dels usuaris finals.
Si ho necessiteu, no dubteu a contactar amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: màquines smt spi, Xina, fabricants, proveïdors, majoristes
Enviar la consulta
