
Impressora SMD Stencil
Descripció
Característiques
1. Control del PC, pantalla tàctil i interfície d'operació del menú.
2. La pressió del raspador és ajustable. La pressió del rascador sobre la reixa d’acer es pot ajustar segons la longitud del rascador.
3. El PCB es pot localitzar i fixar mitjançant el forat de la base, el costat de la base, tant el forat de la base com el costat de la base, i la localització de la plantilla.
4. El temps es pot mostrar a la pantalla tàctil i es pot registrar el recompte del temps d'impressió.
5. La velocitat del rascador a l'esquerra i a la dreta és ajustable i es pot aturar en cas d'emergència.
Especificació
| Nom del producte | Impressora de plantilla SMD |
| Barreja de mida PCB | 400 * 240 mm |
| Zona d'impressió | 500 * 320 mm |
| Mida del marc | L(550-650)*W(370-470) |
| Precisió d'impressió / repetició | + / - 0,2 mm |
| Gruix del PCB | 0,2-2,0 mm |
| Font d'aire | 4-6kg / cm2 |
| Font d'alimentació | AC220V 50HZ |
| Dimensió | L 800 * W 700 * H 1700 (mm) |
| Mida de l’embalatge | 1050 * 900 * 1850 (mm) |
| N.W./G.W. | 230/280 Kg |
Detalls

Ajusteu i fixeu el PCB

Ajusteu la posició de la plantilla

Pasta de soldar posada a la plantilla

Comenceu a enganxar el treball

Comprovació de la situació d’enganxament de soldadura
Control de qualitat
Tenim QCperson a mantenir-se a les línies de producció fins a la inspecció.
Tots els productes han d’haver estat inspeccionats abans del lliurament.
Fem inspecció en línia i inspecció final.
1. Tota la matèria primera comprovada un cop arriba a la nostra fàbrica.
2. Totes les peces i el logotip i tots els detalls comprovats durant la producció.
3. S'han comprovat tots els detalls de l'embalatge durant la producció.
4. Tota la qualitat de producció i embalatge comprovats en la inspecció final després d'acabar.


Q1:Com puc comprar una màquina?
R: (1) Consulteu-nos en línia o per correu electrònic
(2) Negocieu i confirmeu el preu final, l'enviament, la forma de pagament i altres condicions
(3) Envieu-vos la factura de perfroma i confirmeu la vostra comanda
(4) Efectueu el pagament segons el mètode utilitzat a la factura proforma
(5) Preparem la vostra comanda segons la factura proforma després de confirmar el vostre pagament complet. I un 100% de control de qualitat abans de l'enviament.
(6) Envieu la vostra comanda per via expressa o per via aèria o marítima.
Q2:MOQ?
A: 1 conjunt de màquines, l'ordre mixt també és benvingut.
Q3:Podem personalitzar la màquina?
R: Per descomptat. Totes les nostres màquines es poden personalitzar.
Sobre nosaltres

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. fabrica i exporta diverses màquines petites de recollir i col·locar des del 2010. Aprofitant el nostre propi ampli experimentat R&D; producció ben entrenada, NeoDen guanya una gran reputació per part dels clients de tot el món. .
① Establert el 2010, 200+ empleats, 8000+ m² fàbrica
② Productes NeoDen: màquina PNP de la sèrie Smart, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, forn de reflux IN6, IN12, impressora de pasta de soldadura FP2636, PM3040
③ 10.000 clients amb èxit a tot el món


Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: impressora de plantilla smd, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta
