
Màquina AOI fora de línia SMT

Descripció
Detall
| Nom del producte | Màquina AOI fora de línia SMT |
| Gruix de PCB | {{0}}.3-8,0 mm (flexió de la PCB: inferior o igual a 3 mm) |
| Alçada de l'element PCB | Superior 50mm Inferior 50mm |
| Equips de conducció | Servomotor Panasonic |
| Sistema de moviment | Cargol d'alta precisió més guies lineals dobles |
| Precisió de posicionament | Menor o igual a 10μm |
| Velocitat de moviment | Màx. 700 mm/s |
| Font d'alimentació | AC220V 50HZ 1800W |
| Requisits ambientals | Temperatura: 2 ~ 45 graus, humitat relativa 25 per cent -85 per cent (sense gelades) |
| Dimensions | L875*W940*H1350mm |
| Pes | 600KG |
Característica
Sistema de detecció
Projecte de detecció: peces faltes, llauna que falten, curtcircuit, soldadura falsa, peces equivocades, extremadament inversa, monument, tipus invers, etc.
Element de detecció: l'element Xip (més de 01005), IC (0,3 mm)=pas), components FPCB de peu, etc.
Amfitrió de control industrial
Amfitrió: ADLINK
CPU: I7
Memòria: 8-32G (opcional)
adaptador de xarxa: Intel Independent Network adapter
Disc dur mecànic: 1 TB més SSD de 256 G
Pantalla: pantalla LED de 22 polzades

Productes relacionats
Q1:Aquesta és la primera vegada que faig servir aquest tipus de màquina, és fàcil d'utilitzar?
R: Tenim un manual d'usuari en anglès i un vídeo de guia per ensenyar-vos com utilitzar la màquina.
Si encara teniu cap pregunta, poseu-vos en contacte amb nosaltres per correu electrònic / skype / whatapp / telèfon / servei en línia trademanager.
Q2: Sou una empresa comercial o fabricant?
R: Som un fabricant professional especialitzat en màquina SMT, màquina Pick and Place, forn de reflux, impressora de pantalla, línia de producció SMT i altres productes SMT.
Q3:Com puc comprar-te la màquina?
R: (1) Consulteu-nos en línia o per correu electrònic.
(2) Negocieu i confirmeu el preu final, l'enviament, el mètode de pagament i altres termes.
(3) Envia't la factura perfroma i confirma la teva comanda.
(4) Feu el pagament segons el mètode indicat a la factura proforma.
(5) Preparem la vostra comanda segons la factura proforma després de confirmar el vostre pagament complet. I control de qualitat al 100% abans de l'enviament.
(6) Envieu la vostra comanda per via expressa, per aire o per mar.
Sobre nosaltres



Si ho necessiteu, no dubteu a contactar amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: màquina aoi fora de línia smt, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta



