Màquina SMT AOI
Màquina AOI SMT

Característiques de la màquina
1. Color HD la velocitat de la càmera digital d'exposició global augmenta un 30%.
2. Alta profunditat de la lent telecèntrica de camp, que pot mesurar les juntes de soldadura al costat d'alts components.
3. Suport a la detecció de smt frontal, esquena i estació de capbussada.
4. Suport 0201 i 01005 inspecció de components envasats.
5. Importació de dades CAD, biblioteca automàtica de components d'enllaç, recollida automàtica de color.
6. Veritable programació sense parar i actualització de programes.
7. Acoblament de dades MES per realitzar fàbrica intel·ligent.
8. Donar suport a la gestió centralitzada multi-línia i al servei remot.
detall
| Nom del producte | Màquina AOI SMT |
| Gruix del PCB | 0.6mm ~ 6mm |
| Mida màxima del PCB (X x Y) | 510mm x 460mm |
| Mida mínima del PCB (Y x X) | 50mm x 50mm |
| Interval inferior màx. | 50mm |
| Interval superior màx. | 35mm |
| Velocitat de moviment | 1500mm/seg(Màx. ) |
| Alçada de transmissió des del terra | 900±30mm |
| Mètode de transmissió | Carril d'una etapa |
| Mètode de subjecció pcb | Substrat de bloqueig de vora |
| pes | 750Kg/850Kg |
El nostre servei
Estem en una bona posició no només per subministrar-li pnp màquina d'alta qualitat, sinó també l'excel·lent servei postvenda.
Enginyers ben formats t'oferiran qualsevol suport tècnic.
10 enginyers potent equip de servei postvenda pot respondre als clients consultes i consultes en un termini de 8 hores, es poden oferir solucions professionals en un termini de 24 hores tant de dia com de vacances.

Q1: Quins productes vens?
R: La nostra empresa s'ocupa dels següents productes:
Equips SMT
Accessoris SMT: Alimentadors, peces d'alimentador
Filtres SMT, màquina de neteja de filtres, filtre de broquet
Q2:Quina és la manera d'enviar?
R: Totes són màquines pesades; us suggerim que utilitzeu el vaixell de càrrega. Però components per a l'afinació de les màquines, el transport aeri estaria bé.
Q3:Com puc pagar?
R: Amic meu, hi ha moltes maneres. T /T(preferim aquesta), Western Union, PayPal, tria la teva preferida.
Sobre nosaltres



Si ho necessites, no dubtis a posar-te en contacte amb nosaltres per a més informació.
Etiquetes populars: smt aoi màquina, Xina, fabricants, proveïdors, majorista
Enviar la consulta



