
Màquina de soldar onades SMD
Funció
Mètode d'escalfament: Vent calent
Mètode de refrigeració: ventilador axial
Direcció de transferència: esquerra → dreta
Control de temperatura: PID + SSR
Control de màquina: pantalla tàctil Mitsubishi PLC +
Capacitat del dipòsit de flux: màxim 5,2 L
Mètode de polvorització: motor de pas + ST-6
Especificació
| nom del producte | Màquina de soldar onades SMD |
| Onada | Doble ona |
| Capacitat del dipòsit de llauna | 180-200 KG |
| Preescalfament | 450 mm |
| Alçada d'ona | 12 mm |
| Alçada del transportador de PCB | 750 ± 20 mm |
| Zones de preescalfament | Temperatura ambient-180 ℃ |
| Temperatura de soldadura | Temperatura de l'habitació-300 ℃ |
| Mida de la màquina | 1400 * 1200 * 1500 mm |
| Mida de l’embalatge | 2200 * 1200 * 1600 mm |
| Velocitat de transferència | 0-1,2 m / min |
| Font d'aire | 4-7 KG / CM212,5 L / mín |
els nostres serveis
1. Un bon coneixement en diferents mercats pot satisfer requisits especials.
2. Fabricant real amb la nostra pròpia fàbrica situada a Huzhou, Xina.
3. Un fort equip tècnic professional assegura la producció de productes de primera qualitat.
4. El sistema de control de costos especials garanteix el preu més favorable.
5. Experiència rica en l'àrea SMT.
Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.

Q1:Proporcioneu actualitzacions de programari?
R: Els clients que comprin la nostra màquina, podem oferir-vos programes d’actualitzacions gratuïts.
Q2:És la primera vegada que faig servir aquest tipus de màquina, és fàcil d’utilitzar?
R: Tenim manual d'usuari en anglès i vídeo de guia per ensenyar-vos a utilitzar la màquina.
Si encara teniu cap pregunta, poseu-vos en contacte amb nosaltres per correu electrònic / skype / whatapp / telèfon / servei en línia de trademanager.
Q3:Què tal la garantia?
R: Tenim 2 anys de garantia per NeoDen4, 1 any per a la resta de models, suport postvenda durant tota la vida.
Sobre nosaltres

Zhejiang NeoDenTechnology Co., LTD., Fundada el 2010, és un fabricant professional especialitzat en màquines SMTpick and place, forn de reflux, màquina d'impressió de plantilles, línia de producció SMT i altres productes SMT. Tenim el nostre propi amplificador R &; L’equip D i la pròpia fàbrica, aprofitant el nostre propi ampli experimentat R &; D, una producció ben entrenada, va guanyar una gran reputació dels clients d’arreu del món.
Creiem que grans persones i socis fan de NeoDen una gran empresa i que el nostre compromís amb la innovació, la diversitat i la sostenibilitat garanteix que l’automatització SMT sigui accessible per a tots els aficionats de tot arreu.


Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: màquina de soldar onades smd, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta
