
Estació de reparació SMD BGA
Especificació
| Nom del producte | Estació de reparació SMD BGA |
| Model | ND 772R |
| Alimentació | AC220V±10% 50/60HZ |
| Mida de PCB | 412 * 370mm (màx.); 6*6mm(Min) |
| Mida del xip BGA | 60 * 60mm (màx.); 2*2mm(Min) |
| Mida de l'escalfador IR | 285*375mm |
| Sensor de temperatura | 1 peces |
| Precisió de l'alineació | ±0,02 mm |
| Dimensions | L685*W633*H850mm |
| Pes | 76KG |
Per a l'electrònica, els defectes poden incloure
Males juntes de soldadura a causa del muntatge defectuós o el ciclisme tèrmic.
Ponts de soldadura: gotes no desitjades de soldadura que connecten punts que s'han d'aïllar els uns dels altres.
Components defectuosos.
Canvis de peces d'enginyeria, actualitzacions, etc.
Components trencats a causa del desgast natural, l'estrès físic o el corrent excessiu.
Components danyats a causa de l'entrada de líquids, que condueixen a la corrosió, les articulacions de soldadura febles o danys físics.
Control de qualitat
Tenim persones QC que es queden a les línies de producció que fan a la inspecció.
Tots els productes han d'haver estat inspeccionats abans del lliurament. Fem inspecció en línia i inspecció final.
1. Tota la matèria primera revisada un cop arriba la nostra fàbrica.
2. Totes les peces i logotips i tots els detalls comprovats durant la producció.
3. Tots els detalls d'embalatge comprovats durant la producció.
4. Tota la qualitat de producció i embalatge comprovats en la inspecció final després d'acabar.

Q1:Quin és el teu MOQ?
R: La majoria dels nostres productes MOQ són 1 conjunt.
Q2:I el temps de lliurament per a la producció en massa?
R: Sincerament, depèn de la quantitat de comanda i de la temporada que facis la comanda.
Alway 15-30 dies basats en l'ordre general.
Q3:Podem ser el teu agent?
R: Sí, benvinguts a la col·laboració amb això.
Ara tenim una gran promoció al mercat.
Per a més detalls, poseu-vos en contacte amb el nostre gestor a l'estranger.
Sobre nosaltres



Dades ràpides sobre NeoDen:
(1) Establerta el 2010, més de 200 empleats, més de 8000 Sq.m fàbrica.
(2) Productes NeoDen: màquina PNP sèrie intel·ligent, NeoDen K1830, NeoDen4, NeoDen3V, NeoDen7, NeoDen6, TM220A, TM240A, TM245P, forn de reflux IN6, IN12, impressora de pasta de soldadura FP2636, PM3040
(3) Èxit de més de 10000 clients a tot el món
(4) Més de 30 agents globals coberts a Àsia, Europa, Amèrica, Oceania i Àfrica
Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb UF per obtenir més informació.
Etiquetes populars: smd bga estació de reparació, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta
