Petites màquines Pick and Place
NeoDen 3V s'ha deixat de fabricar. Esteu buscant una actualització?
Descobriu el NeoDen YY1, una alternativa més potent i rendible-creada per superar les vostres necessitats.
Breu descripció
La màquina petita de recollida i col·locació NeoDen3V és una nova versió actualitzada del model TM245P.
Compta amb dos capçals de muntatge, 24 ranures d'alimentació, correcció visual i sistema de fixació flexible, adequat per a la producció petita i mitjana.
Especificació
| Nom del producte | Petita màquina de selecció i col·locació |
| Model | NeoDen3V (estàndard) |
| Nombre de Caps | 2 |
| Rotació | 360 graus |
| Taxa de col·locació |
5000CPH (sense visió); 3500 CPH (amb visió) |
| Alimentador de cinta | 24 (tots els 8 mm)-Personalització compatible |
| Alimentador de vibracions | 0-5 |
| Alimentador de safates | 5-10 |
| Dimensió del tauler | Màxim: 320 * 420 mm |
| Components més petits | 0402 |
| Altura màxima | 5 mm |
| Gamma de components | Components més grans: TQFP144 |
| Nombre de bombes | 3 unitats |
| Precisió de col·locació | ± 0,02 mm |
| Subministrament elèctric | 110-120V/220-230V |
| Mida de la màquina | 820 (L) * 650 (A) * 410 (Al) mm |
| Mida de l'embalatge | 1010 (L) * 790 (A) * 580 (Al) mm |
| N.W./G.W. | 55KG/80KG |
Garantia
La màquina completa té un període de garantia d'un any des del moment de la compra i suport tècnic de per vida.
Vídeo de la petita màquina de selecció i col·locació
PCB acabat

Sobre Nosaltres
Fàbrica

Zhejiang NeoDen Technology Co.,Ltd es va establir l'any 2010. Com a desenvolupador i fabricant de màquines pick and place, NeoDen ofereix solucions SMT a tot el món a una àmplia gamma d'empreses, des de start-ups fins a grans organitzacions multinacionals, especialment propietaris de start-ups, enginyers electrònics i investigadors de laboratori, aquells que volen fer una producció-mitjana i limitada de prototips{4}de pressupost gran i mitjà.
NeoDen no només està especialitzat en màquines Pick & Place, sinó que també ajuda a proporcionar un forn de reflux, una impressora de plantilla i un transportador per satisfer la necessitat del client d'una línia de producció SMT completa.
Fins ara, s'han venut més de 5.000 màquines PnP a una àmplia gamma d'indústries de la indústria IoT, indústria LED, indústria electrònica, indústria de la seguretat i indústria de la comunicació, etc.
S'han creat més de 10 agents d'ultramar per oferir un suport local eficaç a l'àrea de la UE, Índia, Rússia, Japó, Corea del Sud, Xile, Colòmbia, Iran, Brasil i Turquia.
Les solucions que dissenyem i fabriquem incorporen les millors pràctiques operatives, les innovacions tècniques i els estàndards globals alhora que conserven les inversions existents.

Certificació

Exposició

Etiquetes populars: petites màquines de recollida i col·locació, Xina, fabricants, proveïdors, majoristes
Enviar la consulta


