
Impressora de plantilla semiautomàtica
Característiques
1. Control de PC, pantalla tàctil i interfície d'operació del menú.
2. Rascador flotant. similar a la impressora automàtica, el rascador es pot flotar lliurement cap amunt i cap avall i es pot ajustar automàticament a nivell de la reixeta d'acer.
3. La pressió del rascador és ajustable. La pressió del rascador a la reixeta d'acer és ajustable segons la longitud del rascador.
4. El procés d'eliminació de la faixa d'acer de la PCB es pot ajustar de 0 a 5 segons.
5. Utilitzeu les dues mans per prémer el botó per operar de manera que es garanteixi la seguretat i la fiabilitat.
6. El temps d'aturada del rascador a la part superior esquerra o inferior esquerra, i la part superior dreta de la part inferior dreta, així com el temps d'aturada general de la faixa d'acer a la part superior o inferior es poden configurar de manera independent al menú de la pantalla tàctil.
7. El PCB es pot localitzar i fixar mitjançant el forat de la base, el costat de la base, el forat de la base i el costat de la base i la localització de la plantilla.
8. El temps es pot mostrar a la pantalla tàctil i es pot registrar el recompte del temps d'impressió. La velocitat del rascador a esquerra i dreta és ajustable i es pot aturar en cas d'emergència.
Especificació
| Nom del producte | Impressora de pantalla semiautomàtica |
| Barreja de mida de PCB | 400 * 240 mm |
| Zona d'impressió | 500 * 320 mm |
| Mida del marc | L(550-650)*W(370-470) |
| Precisió d'impressió/repetició | +/-0,2 mm |
| Gruix de PCB | 0,2-2,0 mm |
| Font d'aire | 4-6kg/cm2 |
| Font d'alimentació | AC220V 50HZ |
| Dimensió | L 800 * W 700 * H 1700 (mm) |
| Mida de l'embalatge | 1050*900*1850 (mm) |
| N.W./G.W. | 230/280 Kg |
El nostre servei
1. Un bon coneixement en diferents mercats pot satisfer requisits especials.
2. Fabricant real amb la nostra pròpia fàbrica situada a Huzhou, Xina.
3. Un fort equip tècnic professional garanteix la producció de productes de màxima qualitat.
4. El sistema especial de control de costos garanteix proporcionar el preu més favorable.
5. Rica experiència a l'àrea SMT.
Proporcioneu una-línia de producció de muntatge SMT única

Si cal alguna línia de producció de muntatge de PCB, es pot subministrar una impressora de PCB SMT Impressora de soldadura semi-automàtica + màquina de recollida i col·locació + transportador smt + forn de soldadura de refluig.
Preguntes freqüents
Q1: Quina manera d'enviament podeu proporcionar?
R: Podem oferir enviament per mar, per aire i per express.
Q2: D'on podem obtenir informació sobre els productes?
Podeu accedir als enllaços del nostre lloc web com a continuació: www.neodensmt.com
També podeu contactar amb el nostre equip de màrqueting internacional.
Q3:Quins són els teus productes?
A. Màquina SMT, AOI, forn de reflux, carregador de PCB, impressora de plantilla.
Sobre Nosaltres
Fàbrica

Certificació

Exposició

Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: impressora semiautomàtica de plantilla, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta
