
Soldadora d'ona automàtica
Característica
Mètode de calefacció: vent calent
Mètode de refrigeració: refrigeració per ventilador axial
Direcció de transferència: Esquerra → Dreta
Control de temperatura: PID+SSR
Control de la màquina: pantalla tàctil de Mitsubishi PLC+
Capacitat del dipòsit de flux: màxim 5,2 L
Mètode de polvorització: motor pas a pas+ST-6
Especificació
| nom del producte | Soldadora d'ona automàtica |
| Onada | Doble Onada |
| Capacitat del dipòsit de llauna | 200KG |
| Preescalfament | 800 mm (2 seccions) |
| Alçada d'ona | 12 mm |
| Alçada del transportador de PCB | 750 ± 20 mm |
| Zones de preescalfament | Temperatura ambient - 180 ℃ |
| Temperatura de soldadura | Temperatura ambient - 300 ℃ |
| Mida de la màquina | 1800 * 1200 * 1500 mm |
| Mida de l'embalatge | 2600 * 1200 * 1600 mm |
| Velocitat de transferència | 0-1,2 m/min |
| Font d'aire | 4-7KG/CM212,5 l/min |
El nostre servei
Estem en una bona posició no només per oferir-vos una màquina pnp d'alta qualitat, sinó també un excel·lent servei postvenda.
Els enginyers ben preparats us oferiran qualsevol suport tècnic.
10 enginyers potents equips de servei postvenda poden respondre les consultes i consultes dels clients en 8 hores.
Les solucions professionals es poden oferir dins de les 24 hores tant laborables com festius.
Si ho necessiteu, no dubteu a contactar amb nosaltres per obtenir més informació.

Q1:Quin és el teu termini de lliurament?
R: El nostre termini de lliurament habitual és FOB Xangai. També acceptem EXW, CFR, CIF, DDP, DDU, etc.
T'oferirem les despeses d'enviament i podràs triar la que sigui més convenient i eficaç per a tu.
Q2: Quan puc rebre el pressupost?
R: Normalment citem dins8hores després que rebem la vostra consulta.
Si és molt urgent obtenir el preu, si us plau, digueu-nos-ho perquè tinguem en compte la vostra prioritat de consulta.
Q3: Es permet visitar la fàbrica o no?
R: Sí, donem la benvinguda als clients que visiten la nostra fàbrica. La nostra fàbrica es troba a Huzhoucity, província de Zhejiang, Xina continental.
Sobre nosaltres



Si ho necessiteu, no dubteu a contactar amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: màquina de soldadura per ona automàtica, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta
