Impressora de pantalla d'enganxada de soldadura
Descripció
Trets
1. Control de PC, pantalla tàctil i interfície d'operació de menú
2. Rascador flotant. de manera similar a la impressora automàtica, el raspador es pot flotar lliurement amunt i avall i es pot ajustar automàticament al nivell amb la graella d'acer.
3. La pressió del rascador és ajustable. La pressió del raspador a la xarxa d'acer és ajustable segons la longitud del rascador.
4. El procés d'eliminació de la faixa de l'stell del PCB pot ser ajustable de 0 a 5 segons.
Especificació
| Nom del producte | Impressora de pantalla d'enganxada de soldadura |
| Mescla de mida PCB | 400*240mm |
| Àrea d'impressió | 500*320mm |
| Mida del marc | L(550-650)*W(370-470) |
| Precisió d'impressió/repetició | +/-0,2mm |
| Gruix del PCB | 0.2-2.0mm |
| Font d'aire | 4-6kg/cm2 |
| Alimentació | AC220V 50HZ |
| Dimensió | L 800*W 700*H 1700 (mm) |
| Mida de l'embalatge | 1050*900*1850(mm) |
| N.W./G.W. | 230/280 Kg |
Detalls

Ajustar i corregir pcb

Ajusta la posició de la plantilla

Pasta de soldadura posada a la plantilla

Comença a enganxar els treballs

Comprovació de la situació d'enganxada de soldadura
El nostre servei
1. Els bons coneixements en diferents mercats poden complir requisits especials.
2. Fabricant real amb fàbrica pròpia situada a Huzhou, Xina.
3. Un fort equip tècnic professional s'assegura de produir els productes de primera qualitat.
4. El sistema especial de control de costos garanteix proporcionar el preu més favorable.
5. Rica experiència en l'àrea SMT.

Q1:Quines són les seves condicions de lliurament?
A: EXW, FOB, CIF, etc.
Q2:Com puc fer una comanda?
R: Pots contactar amb qualsevol dels nostres comercials per a una comanda.
Si us plau, proporcioneu els detalls de les vostres necessitats el més clars possible.
Per primera vegada us podem enviar l'oferta.
Per dissenyar o més discussió, és millor posar-se en contacte amb nosaltres amb Skype, TradeManger o QQ o WhatsApp o altres formes instantànies, en cas de retards.
Q3:Quan es va crear la fàbrica?
A: Des del 2010.
Sobre nosaltres



Si ho necessites, no dubtis en posar-te en contacte amb nosaltres per a més informació.
Etiquetes populars: impressora de pantalla de pasta de soldadura, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta





