Màquina d'impressora per enganxar soldadura
Descripció
Característiques
1. Control del PC, pantalla tàctil i interfície d'operació del menú.
2. Rascador flotant. de manera similar a la impressora automàtica, el rascador pot flotar lliurement amunt i avall i es pot ajustar automàticament al nivell de la xarxa d’acer.
3. El temps d’aturada del rascador a la part superior esquerra o inferior esquerra i superior dreta de la part inferior dreta, així com el temps total d’aturada de la faixa d’acer a la part superior o inferior es poden configurar independentment al menú de la pantalla tàctil.
4. El temps es pot mostrar a la pantalla tàctil i es pot registrar el recompte del temps d'impressió.
La velocitat del rascador a l'esquerra i a la dreta és ajustable i es pot aturar en cas d'emergència.
Especificació
| Nom del producte | Impressora de pasta soldadora |
| Barreja de mida PCB | 400 * 240 mm |
| Zona d'impressió | 500 * 320 mm |
| Mida del marc | L(550-650)*W(370-470) |
| Precisió d'impressió / repetició | + / - 0,2 mm |
| Gruix del PCB | 0,2-2,0 mm |
| Font d'aire | 4-6kg / cm2 |
| Font d'alimentació | AC220V 50HZ |
| Dimensió | L 800 * W 700 * H 1700 (mm) |
| Mida de l’embalatge | 1050 * 900 * 1850 (mm) |
| N.W./G.W. | 230/280 Kg |
Detalls

Ajusteu i fixeu el PCB

Ajusteu la posició de la plantilla

Pasta de soldar posada a la plantilla

Comenceu a enganxar el treball

Comprovació de la situació d’enganxament de soldadura
El nostre servei
1. Servei més professional al camp de màquines PNP
2. Millor capacitat de fabricació
3. Termini de pagament variat per triar: T / T, Western Union, L / C, Paypal
4. Alta qualitat / Material segur / Preu competitiu
5. Petita comanda disponible
6. Resposta ràpida
7. Transport més segur i ràpid


Q1:Podeu fer OEM i ODM?
R: Sí, els dos OEM i ODM són acceptables.
Q2:Quins&és el vostre servei d'enviament?
R: Podem proporcionar serveis de reserva de vaixells, consolidació de mercaderies, declaració duanera, preparació de documents d’enviament i lliurament a granel al port d’enviament.
Q3: Com puc fer una comanda?
R: Podeu contactar amb qualsevol dels nostres comercials per obtenir una comanda.
Proporcioneu els detalls dels vostres requisits de la manera més clara possible. Per tant, us podem enviar l’oferta per primera vegada.
Per al disseny o la discussió posterior, és millor posar-se en contacte amb nosaltres amb Skype, TradeManger o QQ o WhatsApp o altres formes instantànies, en cas de retards.
Sobre nosaltres

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd. fabrica i exporta diverses màquines petites de recollir i col·locar des del 2010. Aprofitant el nostre propi ampli experimentat R&D; producció ben entrenada, NeoDen guanya una gran reputació per part dels clients de tot el món. .
Amb presència mundial a més de 130 països, l’excel·lent rendiment, l’alta precisió i la fiabilitat de les màquines NeoDen PNP les fan perfectes per a amplificadors R &, prototips professionals i producció de lots petits a mitjans. Oferim una solució professional d'equips SMT d'una sola parada.


Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: màquina impressora de pasta per soldar, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta





