
Equip d'inspecció de raigs X SMT
Especificació
| Nom del producte | Equip d'inspecció de raigs X SMT |
| Model | ND 56X |
| rang de voltatge | 40-90KV |
| Interval actual | 10-200 μA |
| Potència de sortida màxima | 8 W |
| Mida del punt de micro focus | 15μm |
| Mida màxima de la mostra | 280 mm × 320 mm |
| Potència d'entrada | 220V 10A/110V 15A 50-60HZ |
| Dimensions | L850mm×W1000mm×H1700mm |
| Pes net Sobre | 750 KG |
Especificació del detector de pantalla plana
Tipus: TFT Industrial Dynamic FPD
Matriu de píxels: 768×768
Camp de visió: 65 mm × 65 mm
Resolució: 5,8 Lp/mm
Marc: (1×1) 40fps
Bit de conversió A/D de 16 bits
Embalatge&lificador; Enviament
Embalatge:Una peça en una caixa de fusta
Quantitat adequada per a una caixa de fusta d'exportació
Altres accessoris d'embalatge habituals
L'embalatge requerit pel client està disponible
Enviament:per aire, mar o express
Hora d'entrega:uns 15 ~ 30 dies després dels detalls de la comanda i la producció confirmada.

Q1: Quan puc obtenir el preu?
R: Normalment cotitzem en un termini de 8 hores després de rebre la vostra consulta.
Q2:Puc sol·licitar canviar la forma d'embalatge i transport?
R: Sí, podem canviar la forma de l'embalatge i el transport segons la vostra sol·licitud.
Però vostè ha d'assumir els seus propis costos incorreguts durant aquest període i els diferencials.
Q3: Quin és el teu avantatge en comparació amb els teus competidors?
A: (1). Fabricant qualificat
(2). Control de qualitat fiable
(3). Preu competitiu
(4). Treball d'alta eficiència (24 * 7 hores)
(5). Servei únic
Sobre nosaltres



Establert el 2010 amb 100+ empleats& 8000+ m² fàbrica de drets de propietat independents, per garantir la gestió estàndard i aconseguir els efectes més econòmics, així com estalviar costos.
Posseïa el propi centre de mecanitzat, muntador qualificat, provador i enginyers de control de qualitat, per garantir les fortes habilitats per a la fabricació, la qualitat i el lliurament de màquines NeoDen.
L'únic entre tots els fabricants xinesos que van registrar i aprovar CE per TUV NORD.
Si ho necessiteu, no dubteu a contactar amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: Equips d'inspecció de raigs X smt, Xina, fabricants, proveïdors, majoristes
Enviar la consulta
