
Equip de soldadura d'ona SMT
Descripció
L'equip de soldadura d'ona SMT és fer que la superfície de soldadura de la placa connectada estigui en contacte directament amb l'estany líquid d'alta temperatura per aconseguir el propòsit de la soldadura, la llauna líquida d'alta temperatura per mantenir un pla inclinat i mitjançant un dispositiu especial per fer llauna líquida. formen un fenomen ondulatori similar, anomenat"soldadura per ona", el seu material principal és la barra de llauna.
Especificació
| nom del producte | Equip de soldadura d'ona SMT |
| Onada | Doble Onada |
| Capacitat del dipòsit de llauna | 180-200KG |
| Preescalfament | 450 mm |
| Alçada d'ona | 12 mm |
| Alçada del transportador de PCB | 750 ± 20 mm |
| Zones de preescalfament | Temperatura ambient - 180 ℃ |
| Temperatura de soldadura | Temperatura ambient - 300 ℃ |
| Mida de la màquina | 1400 * 1200 * 1500 mm |
| Mida de l'embalatge | 2200 * 1200 * 1600 mm |
| Velocitat de transferència | 0-1,2 m/min |
| Font d'aire | 4-7KG/CM212,5 l/min |
El nostre servei
1. Un bon coneixement en diferents mercats pot complir amb requisits especials.
2.Fabricant real amb la nostra pròpia fàbrica situada a Huzhou, Xina.
3. Un fort equip tècnic professional garanteix la producció de productes de màxima qualitat.
4. El sistema de control de costos especial garanteix el preu més favorable.
5.Experiència rica a l'àrea SMT.
Si ho necessiteu, no dubteu a contactar amb nosaltres per obtenir més informació.

Q1:Quants metres quadrats de la vostra fàbrica?
R: Més de 8.000 metres quadrats.
Q2: Podeu fer OEM i ODM?
R: Sí, OEM i ODM són acceptables.
Q3:Quin és el teu termini de lliurament?
R: El nostre termini de lliurament habitual és FOB Xangai.
També acceptem EXW, CFR, CIF, DDP, DDU, etc.
T'oferirem les despeses d'enviament i podràs triar la que sigui més convenient i eficaç per a tu.
Sobre nosaltres



Si ho necessiteu, no dubteu a contactar amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: equips de soldadura d'ona smt, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta
