
Carregador SMT PCB
descripció
Trets
El carregador de PCB 1-SMT utilitza el sistema de control PLC, sensor fotoelèctric d'alt rendiment, motor.
Panell de control de 2 humanitats (panell de pantalla tàctil personalitzable).
3-Dos magzins de distància regulables. (10,20,30,40mm)
4-D'esquerra a dreta (personalitzable de dreta a esquerra)
Sortida estàndard de 5, fàcil connexió amb altres equips.
especificació
| Nom del producte | Carregador SMT PCB |
| model | BLF-250 |
| Mida del PCB(L*W) | 50*50mm-350*250mm |
| Mida de la revista(L*W*H) | 355*320*563mm |
| Temps de càrrega | Aprox.6 segons |
| Canvi de revista al llarg del temps | Aprox.25 segons |
| Font d'alimentació i consum | 100-230VAC(personalitzat), 1ph, màxim 300VA |
| Pressió de l'aire i consum | 4-6bar, màxim 10L/min |
| Gruix del PCB(mm) | Mínim 0.4mm |
| Alçada del transport(mm) | 900±30(o personalitzat) |
| Dimensió(L*W*H) | 1370*770*1250mm |
| Pes(kg) | 145kg |
Si ho necessites, no dubtis a contactuar per a més informació.

Productes relacionats
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
| Impressora d'enganxada semiau automàticament de soldadura | Màquina SMT NeoDen4 | Màquina de selecció i col·locació SMT K1830 | Forn de reflux NeoDen IN12 |
Q1:Aquesta és la primera vegada que utilitzo aquest tipus de màquines, és fàcil d'operar?
R: Sí. Hi ha vídeos manuals i guia en anglès que us mostren com utilitzar la màquina.
Si hi ha algun dubte en el procés d'operació de la màquina, no dubti en posar-se en contacte amb nosaltres.
També oferim servei presencial a l'estranger.
Q2:Ets una empresa comercial o un fabricant?
R: Som un fabricant professional especialitzat en SMT Màquina, Màquina de pick and place, Reflow Forn, Impressora de pantalla, Línia de producció SMT i altres productes SMT.
Q3:Què podem fer per tu?
R: Màquines i Solució SMT totals, suport tècnic professional i servei.
Sobre nosaltres



Si ho necessites, no dubtis a posar-te en contacte amb nosaltres per a més informació.
Etiquetes populars: smt pcb carregador, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta




