Carregador automàtic de buit SMT
Descripció
Característiques
1. Disseny sòlid i estable.
2. Sistema de control de PLC.
3. Interruptor de membrana LED tàctil lleuger o tauler de control de pantalla tàctil.
4. opcions disponibles.
5. Pinces pneumàtiques superior i inferior per assegurar el carregador de revistes.
6. Pressió regulada a l'empenyedor per evitar danys a la placa.
7. Visualització del codi d'error d'autodiagnòstic.
8. Compatible amb SMEMA.
Especificació
| Nom del producte | Carregador automàtic de buit SMT |
| Model | BLF-330B |
| Mida de PCB (L * W) | 50 * 50-460 * 330 mm |
| Mida de la revista (L * W * H) | 460*400*563 |
| Temps de càrrega | Aproximadament 6 segons |
| Canvi de revista amb el pas del temps | Aproximadament 25 segons |
| Amplificador de font d'alimentació &; consum | 100-230VAC (personalitzat), 1ph, màxim 300VA |
| Amplificador de pressió d'aire &; consum | 4-6 bar, màxim 10 L / min |
| Gruix del PCB (mm) | Mínim 0,4 mm |
| Alçada de transport (mm) | 900 ± 30 (o personalitzats) |
| Dimensió (L * W * H) | 1670 mm * 850 mm * 1250 mm |
| Pes (kg) | 185 kg |
El nostre servei
1. Un bon coneixement en diferents mercats pot satisfer requisits especials.
2. Fabricant real amb la nostra pròpia fàbrica situada a Huzhou, Xina.
3. Un fort equip tècnic professional assegura la producció de productes de primera qualitat.
4. El sistema de control de costos especials garanteix el preu més favorable.
5. Experiència rica en l'àrea SMT.
Si ho necessiteu, no dubteu a continuaractua amb nosaltres per obtenir més informació.

Q1:Proporcioneu actualitzacions de programari?
R: Els clients que comprin la nostra màquina, podem oferir-vos programes d’actualitzacions gratuïts.
Q2:És la primera vegada que faig servir aquest tipus de màquina, és fàcil d’utilitzar?
R: Tenim manual d'usuari en anglès i vídeo de guia per ensenyar-vos a utilitzar la màquina.
Si encara teniu cap pregunta, poseu-vos en contacte amb nosaltres per correu electrònic / skype / whatapp / telèfon / servei en línia de trademanager.
Q3:Què tal la garantia?
R: Tenim 2 anys de garantia per NeoDen4, 1 any per a la resta de models, suport postvenda durant tota la vida.
Sobre nosaltres

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.NeoDen fabrica i exporta diverses màquines petites de recollir i col·locar des del 2010. Aprofitant la nostra pròpia experiència R&li; D, producció ben entrenada, NeoDen guanya una gran reputació per part dels clients mundials.
Al nostre ecosistema global, col·laborem amb els nostres millors socis per oferir un servei de vendes més tancat, un alt suport tècnic professional i eficient.


Si ho necessiteu, no dubteu a posar-vos en contacte amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: carregador automàtic de buit smt, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta

