Soldadura de reflux
NeoDen IN12Soldadura de reflux

descripció
1. El disseny únic del mòdul de calefacció té les característiques d'alta precisió de control de temperatura, distribució uniforme de temperatura a la zona de compensació tèrmica, alta eficiència de compensació tèrmica i baix consum d'energia.
2. Es poden emmagatzemar 40 fitxers de treball per a una fàcil càrrega durant el procés de treball.
3. El disseny únic de la placa de calefacció garanteix que l'IN12 es refredi uniformement un cop s'aturi la calefacció, i eviti eficaçment la deformació i els danys causats per la ràpida baixada de temperatura.
4. El termòstat intern està fabricat en acer inoxidable, que és respectuós amb el medi ambient i no té olor peculiar. Els laterals interiors estan equipats amb cotó d'aïllament per evitar eficaçment la pèrdua de calor.
especificació
| Nom del producte | NeoDen IN12 Soldadura de reflux |
| model | NeoDen IN12 |
| Quantitat de zona de calefacció | Superior6 / Avall6 |
| Ventilador de refrigeració | Superior4 |
| Velocitat del transportador | 50 ~ 600 mm / min |
| Rang de temperatura | Temperatura ambient ~ 300 °C |
| Precisió de la temperatura | 1°C |
| Desviació de temperatura pcb | ±2°C |
| Alçada màxima de soldadura(mm) | 35mm (inclou el gruix de PCB) |
| Amplada màxima de soldadura (amplada de PCB) | 350mm |
| Cambra de procés de longitud | 1354mm |
| Subministrament elèctric | AC 220v/monofàsic |
| Mida de la màquina | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Temps d'escalfament | 30 min |
| Pes net | 300Kgs |
Trets

12 zones de calefacció
Temperatura uniforme
Precisió del control d'alta temperatura

Zona de refrigeració
Disseny d'aire circulant independent
Aïlla la influència de l'entorn extern

Estalvi energètic & Ecològic
Sistema de filtratge de fums de soldadura
baixos requeriments de potència i subministrament

Tauler d'operació
Disseny de pantalla oculta
Convenient per al transport

Sistema de control intel·ligent
Sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida
Es pot visualitzar la corba de temperatura

Aspecte elegant
En línia amb l'entorn d'ús de gamma alta
Lleuger, miniaturització, professional
Embalatge i enviament
embalatge:
Una peça en una caixa de fusta
Quantitat adequada a una caixa de fusta d'exportació
Altres accessoris d'embalatge en regular
L'embalatge necessari per al client està disponible
navili:
Per aire, mar o exprés
Termini de lliurament:
Uns 15 ~ 30 dies després que es confirmin els detalls de la comanda i la producció.
Si ho necessites, no dubtis a posar-te en contacte amb nosaltres per a més informació.

Q1:Quin és el teu servei postvenda?
R: El nostre període de garantia de qualitat és d'un any. Qualsevol problema de qualitat se solucionarà a les satisfaccions dels clients.
Q2:Tens llicència d'exportació?
R: Sí.
Q3:Tens servei postvenda?
R: Sí, bon servei postvenda, gestió de la queixa del client i resolució de problemes per als clients.
Sobre nosaltres

Zhejiang NeoDen Tecnologia Co, LTD.,fundada el 2010, és un fabricant professional especialitzat en la màquina de pick and place SMT, el reflux de forn, la màquina d'impressió de plantilla, la línia de producció SMT i altres productes SMT. Tenim el nostre propi equip de R + D i fàbrica pròpia, aprofitant la nostra rica R + D experimentada, producció ben entrenada, va guanyar gran reputació dels clients de tot el món.
En aquesta dècada, hem desenvolupat de forma independent NeoDen4, NeoDen IN6, NeoDen K1830, NeoDen FP2636 i altres productes SMT, que es venien bé a tot el món. Fins ara, hem venut més de 10.000pcs de màquines i les hem exportat a més de 130 països de tot el món, establint una bona reputació en el mercat. En el nostre Ecosistema Global, col·laborem amb el nostre millor partner per oferir un servei de venda més tancament, un alt suport tècnic professional i eficient.


Si ho necessites, no dubtis a posar-te en contacte amb nosaltres per a més informació.
Etiquetes populars: soldadura de reflux, Xina, fabricants, proveïdors, majorista
Enviar la consulta



