Escalfador de forn de reflux

Descripció
1. Disseny de protecció d'aïllament tèrmic, la temperatura de la carcassa es pot controlar eficaçment.
2. Intel·ligent, el sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida, fàcil d'utilitzar i potent.
3. Es poden emmagatzemar 40 fitxers de treball per a una fàcil càrrega durant el procés de treball.
Especificació
| Nom del producte | Escalfador de forn de reflux NeoDen IN12 |
| Model | NeoDen IN12 |
| Quantitat de la zona de calefacció | Superior6 / Avall6 |
| Ventilador de refrigeració | Superior 4 |
| Velocitat del transportador | 50-600 mm/min |
| Rang de temperatura | Temperatura ambient -300 graus |
| Precisió de la temperatura | 1 grau |
| Desviació de temperatura del PCB | ±2 graus |
| Alçada màxima de soldadura (mm) | 35 mm (inclou el gruix de la PCB) |
| Amplada màxima de soldadura (amplada de PCB) | 350 mm |
| Cambra de Procés de Longitud | 1354 mm |
| Subministrament elèctric | AC 220v/monofàsica |
| Mida de la màquina | L2300mm×W650mm×H1280mm |
| Temps d'escalfament | 30 min |
| Pes net | 300Kgs |
Característiques

12 Zones de Calefacció
Temperatura uniforme
Precisió de control d'alta temperatura

Zona de refrigeració
Disseny d'aire de circulació independent
Aïlla la influència de l'entorn extern

Estalvi d'energia i ecològic
Sistema de filtració de fums de soldadura
Requeriments baixos d'energia i subministrament

Panell d'operacions
Disseny de pantalla oculta
Convenient per al transport

Sistema de control intel·ligent
Sistema de control intel·ligent desenvolupat a mida
Es pot mostrar la corba de temperatura

Aspecte elegant
D'acord amb l'entorn d'ús de gamma alta
Lleuger, miniaturitzat, professional

Font d'alimentació
La connexió d'alimentació IN12 és monofàsica de 220 V, connecteu-la a la situació real dels usuaris locals.
Connexió com a la imatge següent: obriu la coberta a la cantonada inferior dreta, L representa el cable viu, N representa el cable zero i Estands per al cable de terra, connecteu-vos a la font d'alimentació de 220 V.
Segons els requisits de cablejat, la L s'ha de connectar a un cable viu i la N a un cable zero; l'E s'ha de connectar correctament a un cable de terra.
Si ho necessiteu, no dubteu a contactar amb nosaltres per obtenir més informació.

Q1:Quants metres quadrats de la vostra fàbrica?
R: Més de 8,000 metres quadrats.
Q2:Podem visitar la vostra fàbrica abans de fer la comanda?
R: Sí, molt benvingut, ha de ser agradable establir una bona relació per als negocis.
Q3:Quin és el teu avantatge en comparació amb els teus competidors?
A: (1). Fabricant qualificat
(2). Control de qualitat fiable
(3). Preu competitiu
(4). Treball d'alta eficiència (24 * 7 hores)
(5). Servei únic
Sobre nosaltres

Zhejiang NeoDen Technology Co., Ltd.fabrica i exporta diverses màquines petites de recollida i col·locació des de l'any 2010. Aprofitant la nostra pròpia experiència en R + D i una producció ben entrenada, NeoDen guanya una gran reputació entre els clients mundials.
Amb presència global a més de 130 països, l'excel·lent rendiment, l'alta precisió i la fiabilitat de les màquines NeoDen PNP les fan perfectes per a R+D, prototipat professional i producció de lots petits i mitjans. Oferim una solució professional d'equips SMT únics.


Si ho necessiteu, no dubteu a contactar amb nosaltres per obtenir més informació.
Etiquetes populars: escalfador de forn de reflux, Xina, fabricants, proveïdors, a l'engròs
Enviar la consulta



